Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nálatok ez hogy van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nálatok ez hogy van? Spicces állapotban azt mondják a pasik hogy minden nő szép, és simán kikezdenek szinte bármelyikkel. Nálatok is igy van spiccesen, vagy azért tetszen a pasi, meg kell valami vonzalom is egy kis kalandhoz? Tapi, csók stb

Figyelt kérdés
2023. márc. 1. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár kinőttem már ebből a korból, de régebben is ha kicsit ittasabb is voltam, akkor is csak azzal volt valami, aki tetszett is. Azért mert ittas voltam, annyi kontroll volt mindig, hogy tudjam kivel mit csinálok.
2023. márc. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem befolyasol a pia, nem leszek tole vak. Csokoloztam reszegen, de csak olyannal, akit ismertem es jozanul is tetszett.

A ferfiak (akik ilyenek) azert kezdenek ki barkivel reszegen, mert jozanul is kikezdenenek barkivel, csak reszegen nyilvan batrabbak es nem jut eszukbe, hogy mit gondolnak majd a haverok.

2023. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként csináltam, de csak a számomra vonzó pasikkal.
2023. márc. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
azért holt részeg nőnél nem fogadnék rá . Nőkben is van olyan aki azért megy el szorakozni , hogy valaki elvigye és lehet éppen az a pasas nem is az esete csak végig fizette a piáját..
2023. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudtam még annyit inni, hogy "kaland" legyen olyannal, aki nem tetszik. Előbb leszek rosszul az alkoholtól, minthogy ennyire magatehetetlen legyen.

De kinőttem már ebből, ráadásul mostanában kicsit spiccesen nem feldobódok, hanem totál depressziós leszek és csak bőgni tudok mindenen..

2023. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!