Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

van egy fiú az osztályból aki nekem bejön, és eddig azt vettem észre hogy nagyon sokszor néz engem.

de az osztályból elmondtam egy csajnak aki valamiért megharagudott rám végül ez mind1, és igy elmondta egy fiú barátjának, ő meg kezdte terjeszteni a hírt, az osztályból már mindenki tudta csak az a fiú nem, és utánna végül egymás után két fiú is elmondta neki.

azóta mikor msn-en ráírok vissza se ír. pedig már kezdett köztünk egy kissebb barátság kialakulni.de most igy hozzám se szól. holnap beszélni akarok vele. beszéljek vele vagy csak haggyam. ha beszéljek akkor mit mongyak neki. mit tegyek? segitsetek


ez mind ma történt, kivéve hogy elmondta a csajnak


2010. okt. 5. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy nagyon tetszik neked!!
2010. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azzal nem égnék be?
2010. okt. 5. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
ha 13 éves vagy, vagy az alatti, igen :D
2010. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
annyi vagyok, és az a fiú is annyi
2010. okt. 5. 21:30
 5/7 A kérdező kommentje:
mármint 13
2010. okt. 5. 21:30
 6/7 A kérdező kommentje:
már hozzám szól, de adtak fel feladatot hogy beszámolót kell csinálni és úgyvolt hogy együtt csináljuk, de ő nem akar talizni pedig msn-en egy kicsit nehéz, mert úgy szinte csak külön, külön csináljuk, nem együtt
2010. okt. 7. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:
13-ajha.Ennyi idősen nem is érdekeltek a lányok,mivé lett a világ.
2010. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!