Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Menjek bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Menjek bele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik nekem, de lehet hogy én is tetszem neki. Bár a fiú nem tudja mit akar. Sokan mondták már, hogy na jöjjünk össze, de nem tudom, hogy igazán akarom-e. Mert ha nem tudom neki azt a boldogságot nyújtani amit igazán szeretne, akkor nem ér semmit az egész. Félek is meg nem is. Már meg volt az alkalom , hogy beszéljük, de mindig úgy jött ki , hogy volt ott valaki és nem tudtuk hogy kezdjük. Már a lemondás szélén állok. Mit tegyek?
2010. okt. 5. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Joe..TEDD MEG.
2010. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kicsit részletesebben ha kérhetem :D
2010. okt. 5. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Tavaszmániás válasza:

Azt hiszem tudod mi erről a véleményem.Mindig melletted állok...jóban és rosszban...akárhogy is döntesz:)

2010. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi !

Imádlak!

2010. okt. 5. 19:00
 5/7 rolland994 válasza:
Szerintem ha a gyerek noramalis es neked tetszik akkor NE MOND LE !
2010. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ember attól különb a többi lénytől, hogy vannak vágyai, céljai, erről akarsz te lemondani mikor ott a lehetőség?:)

Lazán menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy nincs e kedve valahova elmenni.

Ne agyalj azon, hogy mi lesz, ha nem jön össze. Okos vagy és szép, légy magabiztos, és nyert ügyed van ;)

2010. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ninjagh válasza:

A döntés a tied !!!

Ha úgy érzed hogy "szereted vagy kedveled" ne mond le (szerintem). Ha meg nem nagyon akarod akkor mond le (szerintem).

2012. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!