Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseljem el az 'elődeim'?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el az 'elődeim'? Már nagyon bosszant

Figyelt kérdés
másfél éve vagyunk együtt a barátommal. nekem ő az 1. komoly kapcsolatom, de neki már volt előttem is. nem is ez zavar, mert természetesen nekem se ő az 1. fiú az életemben, csak az 1. komolyabb. egy közösségi oldalon pár hete feltűnt egy kép amin ő van 1 lánnyal.( még a kapcsolatunk előtt készült a kép) , szóvátettem nála hogy örülnék ha nem lenne fent a neten ez a kép mivel velem van kapcsolatban, ne más lányokat ölelgessen a fotókon, mert nekem ez megalázó még akkoris ha régen történt ( nem az ő adatlapján van a kép, hanem a lányén) majd most 1 órája kb újabb képet találtam az egyik haverja adatlapján ahol egy másik csajt ölelget(szintén kapcsolatunk előtt) de olyan ronda az a nő, hogy nekem égő már hogy ilyenekkel is kapcsolatba volt, még akkor is ha csak 1 alkalomról szólt. persze nem csinálhatja vissza a múltat DE minek feltölteni olyan képeket a haverjának( amit persze az összes közös ismerős lát , mert a párom adatlapján is megjelenik a kép) ami régen készült, másik lánnyal, mikor már régen velem van? én reagálom túl hogy ennyire felbosszant és rosszul esik ? köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 5. 16:51
 1/3 Barbieee :") ***** válasza:
Nem lehet,hogy a párod haverjai nem birnak téged,ezért nem olyan képet tesznek fel amin te vagy és a párod?vagy lehet a haverjai nem ismernek jól,én sem tennék fel olyan képet,amin a haverom a jelenlegi párjával van,ha egyszer a csajszit nem ismerem/nem birom
2010. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem hinném , hogy ez lenne az oka, mert a haverja külföldön lakik, mikor összejöttünk, akkor költözött ki, alkalma se volt h megismerjen, legalábbis 1x találkoztunk eddig, akkor is csak pár szót váltottunk, szerintem nincs oka rá h ne bírjon , vagy utáljon. csak szimplán 'nosztalgia ' mappát csinált és felrakta ezt a régi képet. és még oda ís írta h nem jelöli be rajta a párom mivel h van bnője. nekem is vannak régi képeim ilyen-olyan emberekkel mégse teszem közhírré mert tudom h a páromnak rosszul esne. és mert már semmit nem jelentenek azok a képek.
2010. okt. 5. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod... A nosztalgia mappa nem biztos, hogy pont a párodról szól, meg a barátnőjéről, hanem a képek is emlékek. LEhet, hogy pont annak a képnek a készítésekor valaki mondott egy hatalmas ökörséget, mire az egész társaság elkezdett röhögni. Ha az én párom tenne fel képet Nosztalgia mappa néven a régi barátnőiről, az sem zavarna, mert MOST velem jár, mellettem van, engem szeret, engem ölel, engem csókol és velem fekszik le. Nekem ez a véleményem a dologról.
2010. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!