Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudhatom ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom ha egy srác csak szexelni akar?

Figyelt kérdés

A kérdést direkt tettem fel általánosságba, bár konkrét esetem van de így hitelesebb:)

Szeretnék megkérni mindenkit aki hajlandó válaszolni nekem, hogy írjatok jeleket amiből arra lehet következtetni hogy csak meg akar dugni, és jeleket amiből arra, hogy több is kell neki. Lehet szélsőséges is, próbáljátok meg árnyaltan:)

köszönöm szépen


2010. okt. 5. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ennek több jele is van. ki-be veszi a levegőt, és le-fel mozgatja a száját beszéd közben.
2010. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Onnan tudod, hogy ha több is kell neki, ha viszi legelső randira a karikagyűrűt!
2010. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első: ez arra a kérdésre felel hogy mikor hazud

második - vágnám is kifele az ajtón :D

2010. okt. 5. 15:38
 4/12 A kérdező kommentje:
*ik.
2010. okt. 5. 15:38
 5/12 anonim ***** válasza:
sztem tapogasd meg hogy feláll e neki...
2010. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az nem baj ha feláll.
2010. okt. 5. 15:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt egyértelműen nehéz lenne megmondani..

Mert ha jól elrejti akkor nagyon nehéz rájönni, ha nem tagadja, akkor meg a hülye is észreveszi.. egyébként korán szóbahozza a szex témát, meg olyan bókokat is mond..

Bocsi, de erre elég nehéz jó választ adni, minden fiu más, és mindenkinél máshogy működik..(máshogy fejezi ki magát) :(

2010. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha első randin megkérdezi hogy "jössz baszni?" -akkor csak baszni akar;)

Ha hosszútávú kérdéseket tesz fel, lassan halad, romantikus, óvatosan bókol, akkor valszeg többet akar.


Victoryus

2010. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen az abaj ez így egyértelmű, ha a helyzet is egyértelmű lenne nem lenne itt a kérdés :D
2010. okt. 5. 15:53
 10/12 Vuuuk ***** válasza:

Nehéz!

Viszont ha lassan halad, akkor is lehet hogy csak meg akar dugni... Ezt csak ő tudja!

Ha benne vagy a kalandokba, akkor dugjatok és utána megtudod, hogy komoly-e a szándéka vagy nem!

Bár... végül is dughattok többször is anélkül, hogy komoly kapcsolat lenne köztetek....

B@ssza meg!Nem tudom... Ami nem hangzott el, hogy Te mit is vársz a sráctól?

Ha csak dugni akarsz, abba biztos benne van... mellékesen én is ha ő bedobná a törülközőt... :-)

Amúgy én mindig közöltem a lányokkal, hogy nem akarok komoly kapcsolatot... Értelemszerűen van aki elhajtott, de van aki nem...

2010. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!