Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok miért olyan k*vásak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok miért olyan k*vásak?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy már csak a sex-re mennek, kirívón öltözködnek és beszlnek... egy férfi manapság már komolyabb kapcsolatban sem gondolkodhat velük kapcsolatban... :S
2010. okt. 5. 14:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mert így a legkönnyebb érvényesülni
2010. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Moszuke ***** válasza:
51%

a vérükbe volt mindig is ez a dolog.. csak most a társadalom olyan hogy nem elnyomja ezeket a dolgokat hanem még rápakol pár lapáttal.


a lányok se különbek mint egy fiú.. ugyanúgy hormonok vezérlik őket, mit kell ezen csodálkozni?

azt mért nem kérdezi meg senki hogy a fiúk mért csak a puncira utaznak? pár év múlva ez is normális lesz mint a kanos fiúk..

ez van.. elkorcsosodott a világ és bármilyen érzelem kimutatása ciki

2010. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
az a probléma Moszuke, hogy közben a fiúk egyre kevésbé "vadásznak" a puncira, esetleg a lomposra, vagy csak ülnek a gép előtt egész nap
2010. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Nekem meg az a bajom, hogy manapság a legtöbb férfi már így áll a lányokhoz, én meg csak pislogok mikor kiderül, hogy valójában milyen céljai vannak velem, pont azért, mert sok kis rib@anc van, azok után nem olyan nehéz általánosítani a lányokat... Aztán meg nagyon meglepődnek mikor az első szexista beszólás után inkább nem keresem őket többet...

De tény, hogy én is szinte mindenhol ilyen "hibás" lányokat látok, főleg 14-20 év közöttieket leginkább.


22L

2010. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
eddig köszönöm a válaszokat, nagyon tanulságosak és érdekesek :)
2010. okt. 5. 14:28
 6/22 anonim ***** válasza:

Azért, hogy azzal dicsekedhessenek, hogy a csávóluk milyet alázott, hogy az arcukra verte keresztbe, meg akkorát beléjük lőtt, stb.

Most ez a menő náluk...

Majd kiégnek, de akkor már késő lesz változtatniuk!!!

Üdv.

2010. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 rozika10 ***** válasza:
71%
Tudod a legtöbb pasi nem bir megszolalni se!!Csak ülnek és várják a sültgalambot a szájukba!Ezért a csajok többsége kezdeményez!És ez nem ku....ság csak éppen át alakultak a szerepek és egy nő is mondhatja azt hogy igenis csak egy éjszakát akarok nem többet!!!Szerintem az a baj hogy ezek a lányok meg vannak szolva!Jelzem nem a kisribancokrol beszélek akiknek mindegy csak tele legyen a kis p...ájuk!!!
2010. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14:32 ja és száz évvel ezelőtt meg mertek szólalni ugye? jaj istenem...
2010. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A lányok ezen része élvezi a népszerűséget, amit így vív ki. Tényleg könnyebb ezáltal érvényesülni, mint tanulmányi versenyen vagy közösségi munkában. A másik oldala a dolognak, hogy csak a srácok egy részének szól igazából ez a gesztus, a többieknek büntetés, hogy el ne felejtsék, ők csak távolról szemlélhetik ezeket a lányokat.
2010. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
És én akkor megkérdezhetem hogy, mért van mindig általánositás. Azért mert a Gizi megteszi nem biztos hogy. a Juli is megcsinálja! azon kivül mert ilyen világot láttunk ez folyik a tvéből a médiábol ne dolgozál csak vetközél lenézik őket a társai ha nem tudnak vmi szaftos élményről beszámolni szinte már versenyt futnak egymásal ne hogy, lemaradjanak vmiröl. Persze nagy tisztelet a kivételnek.
2010. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!