Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendben van, hogy teljesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van, hogy teljesen a nőnél van a 100%-os kontroll, hogy szül-e egy akármilyen kapcsolatban vagy házasságban vagy akár szingliként gyereket?

Figyelt kérdés

Pl. ha genetikai vizsgálat kimutatná, hogy csak degenerált gyereke lehet, ő ettől simán megteheti, hogy ennek ellenére szül egy fogyatékos csemetét, akit egész életében eltartani kell.


Vagy ha az apa nem akarja a gyereket és egyáltalán nincs pénze gyerektartásra, nem tudja magát összeszedni anyagilag, ráadásul nem is szereti, nem is venné el feleségül soha a nőt, a gyereket sem tudja szeretni, ennek ellenére simán megszülheti és követelheti a pénzt és rárakhat a férfira egy stigmát.


Vagy az én szituációm: A párom olyan beteg lett tavaly, hogy ideiglenesen lebénult, de úgy, hogy köldöktől lefelé, és sem székelni, sem vizelni nem tudott, nem érezte az intim részeit, nem tudott járni, ráadásul gerinc eredetű volt. Ő minden további nélkül, minden áron teherbe akar esni, vállalná, hogy teher helyezkedjen a beteg gerincére, és azt is figyelmen kívül hagyja, hogy a terhesség alapból is piszkálja a vizelet/széklet útját, ráadásul az immunrendszerét is így-úgy trancsírozhatja szét, meg ugye a genetikai aggályok. Ő pedig megteheti akár még azt is, hogy miután eelhagyom, elsumákolja ezt, és a következő férfi jóhiszeműen teherbe ejti.


Nem lenne jobb, ha

1. Bizonyíthatóan veszélyes esetekben kötelező lenne a terhességmegszakítás

2. Gyermekvállalás előtt a felek ingyenesen lekérhetnék az egész kórtörténetét

?



2023. febr. 18. 12:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
91%

"Viszont a csajok mindig előjöttek, hogy nem kell a gumi, és volt nem is 1, aki azért dobott, mert csak gumival csináltuk. Akkor?"


Akkor nem dugsz velük. Mi ezen a nehéz?

2023. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
95%

"Van ahol létezik a "jogi abortusz" a férfinek! Azaz szülés előtt lemondhat a babával kapcsolatos minden jogáról és felelősségéről"


Nncs ilyen, csak kezdeményezés volt rá, de persze semmi nem lett belőle, és az alapján is csak az első hónapokban mondhat le, mivel a terhességet is csak 12 hétig lehet megszakítattni.

2023. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
92%

"Az is zavarja, ha más férfival vállal gyereket, ha ők szétmennek."

Hiába zavarja, nem lesz köze hozzá. Ezt kellene már ennek a paprika jancsinak végre felfogni. Neki sem szabhatja meg senki, hogy a munkahelyén nem szarhat bele a WC-be csak az otthoniba.

2023. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
93%

53


Én tudom. 😃

Azt is tudom, hogy azzal a betegséggel nyugodtan szülhetne a csaj.

2023. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
93%

#55

Én tudom, hogy te tudod. 😃De ez a rinya gép nem képes felfogni a pontszerű agynak nevezett agyával. Semmit sem tud ez sem csak mindenért kizárólag a nőket hibáztatni. Remélem kiverte már az 5 centis farkát végre,azért hallgat.

2023. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
17%

Azzal egyetertek, hogy olyan gyerekeket ne engedjenek megszuletni, akik fixen betegek lennenek. Ilyen helyzetben kotelezove tennem az abortuszt. Nyilvan nem arra gondolok, amikor az UH kimutatja, hogy nem fejlodott ki a gyereknek egy labujja vagy mittomen.

De semmi szukseg ennyi Downosra es egyeb ertelmi fogyatekosra (igen, tudom, hogy nem mindig derul ki idoben, de akinel idoben kiderul, ott mehet a kasza), komplett vegtagok nelkuli emberekre, deformaltakra. Teljesen humanus megoldas lenne ezeket meg idoben abortalni, es nem a szulok erzelmeire bizni a dontest. (Plane, hogy ezek a sulyos betegek valamiert mindig a melyszegenysegben elo csaladokba szuletnek, ahol aztan gondolom nagyon jol tudnak gondoskodni roluk, bar gondolom erre is van logikus magyarazat, nem jarnak megfelelo vizsgalatokra, kevesbe derul ki naluk, draga az abortusz, stb.)


Az, hogy a no beteg, de ennek ellenere bevallalna a kockazatokat, de lehetne egeszseges gyereke, hat, az az o dolga.

2023. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
77%

#57:

Pont ez az, hogy ki mondja meg, hogy hol a határ? Lehet, hogy súlyos mentális beteg, szellemi visszamaradott, és ezt az UH nem mutatja ki. Nem ritka, hogy pár hónapos, pár éves gyerekről derül ki, hogy beteg.

2023. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
94%

Én biztos nem szülnék a kérdezővel hasonló mentális állapotban lévő embertől :D

EZ már a többedik kérdése a témában, az előzek még elmeroggyantabbak voltak.

2023. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sem 100% a nő felelőssége. A férfi is dönthet úgy, hogy nem szexel, vagy hogy ő maga gondoskodik a védekezésről (ha nagyon paranoiás, akkor szuperminőségi óvszer, titkos helyen tartva).
2023. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
100%

"nőnél van a 100%-os kontroll"


A férfiaknál is 100%-os kontroll van. Ha nem akar gyereke,t akkor gumit húz.

2023. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!