Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az embernek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az embernek a baja?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Interneten megismerkedtem egy 48 éves férfival egypár hónapja. Nem csípem az apámkorú pasasokat, de ő annyit beszélt, hogy rábólintottam, találkozzunk is. Találkoztunk, dumáltunk (semmi sem történt, de ez nem rajta múlt, csakis rajtam), elmondta, hogy ő 18-20 év körüli lányokat keres, mert egy harmincéves és azon felüli nőt az anyjának érez. Azt pedig el se tudja képzelni, hogy egy negyvenest érintsen, a korosztályát, rosszul van tőlük. Elmondása szerint már több 18 éves lányt az ágyába vitt 1-1 éjszakára, de szigorúan csak 18 éven felülieket. Szerinte ő nem pedofil, mert a 18-20 évesek nem gyerekek. Én pedig határeset vagyok, mert a 25 is sok már, de még elmegy.

Szépen elköszöntem tőle, erre nemrég kaptam tőle egy sms-t, ismét megkeresett, és úgy szólított meg, hogy "mi van veled, öreglány" Nem írtam vissza neki, csak gondolatban mondtam, hogy öreglány a k.va anyád.

Létezik ilyen, hogy 25 évesen "öreglány" lennék egy apámkorú fószernak, mert csak a nálam 5-7 évvel fiatalabbakra áll a f.sza? Ennek mi a baja?


2010. okt. 5. 00:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nektek a 35 éves az már vén kéjenc?
2010. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!