Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az embernek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az embernek a baja?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Interneten megismerkedtem egy 48 éves férfival egypár hónapja. Nem csípem az apámkorú pasasokat, de ő annyit beszélt, hogy rábólintottam, találkozzunk is. Találkoztunk, dumáltunk (semmi sem történt, de ez nem rajta múlt, csakis rajtam), elmondta, hogy ő 18-20 év körüli lányokat keres, mert egy harmincéves és azon felüli nőt az anyjának érez. Azt pedig el se tudja képzelni, hogy egy negyvenest érintsen, a korosztályát, rosszul van tőlük. Elmondása szerint már több 18 éves lányt az ágyába vitt 1-1 éjszakára, de szigorúan csak 18 éven felülieket. Szerinte ő nem pedofil, mert a 18-20 évesek nem gyerekek. Én pedig határeset vagyok, mert a 25 is sok már, de még elmegy.

Szépen elköszöntem tőle, erre nemrég kaptam tőle egy sms-t, ismét megkeresett, és úgy szólított meg, hogy "mi van veled, öreglány" Nem írtam vissza neki, csak gondolatban mondtam, hogy öreglány a k.va anyád.

Létezik ilyen, hogy 25 évesen "öreglány" lennék egy apámkorú fószernak, mert csak a nálam 5-7 évvel fiatalabbakra áll a f.sza? Ennek mi a baja?


2010. okt. 5. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

engem hidegen hagyna, szerintem meg a 18-20 éves lánykák gyerekesek.

22/f

2010. okt. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy undorító vén kéjenc. Azért is szereti a "tiniket", mert őket könnyebben rá lehet venni egy kis szexre, könnyebb őket irányítani. Persze tisztelet a kivételnek. 25 évesen dehogy vagy öreglány... 35 évesen se lennél az. Egy normális pasinak semmiképpen sem. Még előtted az élet. Ez a pasi beteg. Ne foglalkozz vele.
2010. okt. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a gagyi dumából azt szűrném le, hogy a 18-20as korosztály az egyetlen, akit ágyba tud vinni, te magad is példa vagy rá hogy az idősebbekkbe beletörik a bicskája. a többi, bár ki ne szeretné a fiatal lányokat, csak rizsának tűnik.
2010. okt. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
engem sem nagyon vonzanak a 20 feletti nők. 31/F
2010. okt. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy volt pár rossz tapasztalata a korabeliekkel és emiatt inkább a 18-20 évesekre bukik. De az öreglányozás tényleg durva volt. Persze ne érts félre nem mentegetni akarom, de lehet hogy csak valamiféle poénnak szánta, amit ő értett, csak más nem. Ez sokakkal előfordul sajnos.

A lényeg, hogy ne ítéljünk el senkit. Neki ez jön be, másnak meg más. Itt vagyok például én. Szóba se állnék 30 alatti pasival, pedig én csak 19 vagyok. Nem tudom mi miatt, de a saját korosztályom abszolút nem vonz. Persze azért 36-7 fölé se mennék. És mindig megkapom hogy súlyos apakomplexusom van, ami rohadtul sérti a lelkivilágomat (az én apám 50 éves, szal nekem egy 30as pasiról legritkább esetbe jut eszembe az apa).

19/L

2010. okt. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elmondom: a harminc+ nőknek már elvárásaik vannak, az életben is, az ágyban is. Ha egy harmincasnak elmeséled, hogy nincs lakásod, sem jó munkád, nincsenek céljaid, csak úgy egyik napról a másikra élsz, hát kiröhög és elhajt. Egy huszonéves ezen nem botránkozik meg, mert még ő is keresi a helyét az életben. Egy idősebb nőt az ágyban sem lehet "összecsapni", elvár bizonyos tulajdonságokat, hamarabb észreveszi, ha félrelépsz, miközben egy huszonévest pár bókkal elvarázsolsz, a harmincas már tudja, hogy azok csak szavak...

Tehát nem pedofil a pasid, csak töketlen, nem elég jó a saját korosztályának, nem tudna maga mellett tartani egy tapasztalt nőt.

2010. okt. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Micsoda mocskos féreg.. méghogy anyjának érez egy harmincast... ez beteg. vagy képtelen észrevenni, h ő a vén f*sz, aki egy érettebb, normális nőnek nem kellene már.

a kis p-csák még szóba állnak vele, ha anyagilag jól járnak vele.

2010. okt. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azért vagy neki "öreg" mert nem tudott hülyíteni!

ugyanezzel a dumával a tiniket ágyba viszi!

még JÓ, hogy már 25 vagy és felfogod milyen mocskos vén kéjenc ez az ember!!!

2010. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Keresem azt a maximum 25 éves, szőke, gyönyörű arcú, tökéletes testű nagymellű bombázót, aki egy valóságos szexgép, és csak arra az időre hajlandó felfüggeszteni a szexet, amíg

- focimeccset nézek

- a haverokkal vagyok

- csajozok, mert hát a változatosság is kell.

Ez idő alatt ő foglalja el értelmesen magát: pl. hűtse be a sört, főzzön valami finomat vagy törölgesse le a Playboy gyűjteményemről a dzsuvát.


Hogy mit nyújtok cserébe? Egy minimum 35 éves, alacsony, kopasz, szemüveges, sörhasú fószer vagyok pókharapó fogsorral, csorgó nyállal és dülledt szemekkel. A fizetésem havi nettó 50.000, ezért a nő drága ajándékokra ne számítson, de nem is ez a lényeg. Hetente hatszor esténként a haverokkal megyek valahová.A vasárnap kivétel. Ilyenkor ők jönnek hozzánk.A program: meccsnézés, ismi csajok kielemzése, ki mekkorát és milyet sz@rt - műelemzés. A csajokat nemcsak nézem, mást is csinálnék velük, de a páromnak nem kell attól tartania, hogy félrelépek, mert a kutyának se kellenék. Na jó, esetleg a hajléktalan 60 éves Gizikének, ha jól leitatom előtte és még fizetek is neki.


Szerintem megéri találkoznia velem bármelyik kedves bombázónak! Csak fényképes levelekre válaszolok! Tüntesd fel adataidat: súly, mellbőség stb. Ha Pamela Anderson kiköpött mása vagy, akkor erős esélyeid vannak arra, hogy talán Te leszel a szerencsés kiválasztott.


Hirdető: Kurtafarkú Rezső disznótermesztő, tehénmegtermékenyítő

2010. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

milyen igaz az előző!!

az összes vén kéjenc ilyen jellemtelen alak, és ezt csak a tinik nem látják. még....

2010. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!