Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már az is baj egy lánynak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az is baj egy lánynak, ha nem vagyok bunkó?!

Figyelt kérdés
Ma rám írt egy msn-partnerem,aki lány(én fiú vagyok),és azt kifogásolta,hogy nem hiszi el,hogy ilyen kedves vagyok,meg hogy miért nem vagyok őszinte stb.Ezt már komolyan nem értem!Már az is baj,ha nem bunkózok?!
2010. okt. 4. 22:13
1 2
 11/11 Moszuke ***** válasza:

túl jó vagyok.. de még sincs barátnőm:D

na erre varjatok gombot:D


minden emberben vannak mélyen olyan erőforrások amikkel megértik a nők gondolkozását.. csak tudni kell előkaparni.. és kell hozzá egy megfelelő lány is, akiért megéri előkaparni:)


az átlagos szar darab lányoknak bőven elég a felületes énetek; a bunkó, tapló, perverz, paraszt...

értelmeseknek meg ott van az a bizonyos "kisfiú" legmélyebben:)


(persze ez csak egyéni meglátás..^.^)

2010. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!