Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már az is baj egy lánynak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az is baj egy lánynak, ha nem vagyok bunkó?!

Figyelt kérdés
Ma rám írt egy msn-partnerem,aki lány(én fiú vagyok),és azt kifogásolta,hogy nem hiszi el,hogy ilyen kedves vagyok,meg hogy miért nem vagyok őszinte stb.Ezt már komolyan nem értem!Már az is baj,ha nem bunkózok?!
2010. okt. 4. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Ilyenek a nők... el kell viselni őket. Sajnos nincs alternatíva,,,
2010. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Interneten fölösleges beszélgetni... Jogos, hogy nem bízik benned, ha élőben ne ismer téged és komolyabbat akartok.

De elküldheted a francba is, de akkor hidd el, menni fog.

2010. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg így tudatta veled, hogy kedves vagy.
2010. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem lenne baj. Sőt, én utálom a bunkó fiúkat...

16/L

2010. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha bunkó vagy akkor elküld a pitsába, jogosan. ha mézesmázas vagy, akkor meg azért. egyik véglet se jó.
2010. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak annyit írt, hogy nem hiszi el, hogy ilyen kedves vagy stb., nagy valószínűséggel pozitívumként mondta és úgymond rácsodálkozott, hogy ilyen srác vagy.
2010. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Moszuke ***** válasza:
100%

neked is céloztak hasonlóra, de nem ilyen nyersen és szánalmasan..

hanem ilyenekkel:


Moszu.. beteg vagy?

Moszu.. ez a beszélgetés egyre jobban elfajul:P

Moszu.. ez félelmetes volt

Moszu.. nem ismerek rád..

..hát erre nem számítottam

..ha ezt valakinek elmesélem nem hiszi el az tuti xD

..kb mintha ufot láttam volna olyan szintű irreális cselekmény :D

..úristen ez már totál kedvesség kategória

..pozitívan csalódtam benned



nos hirtelen ennyit szedtem össze:D

bár tény.. hogy én régen a fent említett lánnyal poénosan voltam bunkó..

és úgy tűnik "hiányolja":P azt, hogy viccesen le oltsam, semmibe vegyem, megbántsam stb..

eléggé lány függő ki mire vágyik..


DE azt hiszem ki jelenthetem, hogy értelmes lány nem vágyik arra, hogy komolyan bunkó legyél vele...


a poénkodós bunkózás az más, mert mi jókat nevetünk..:)



és szerintem a te csajod meg szimplán azt hiszi hogy ennyire aranyos fiú mint te nem létezik..

kérdés hogy mit tegyél.. próbáld meggyőzni hogy bízzon benned és te tényleg önmagad adod.. vagy keress olyat aki nem ilyen "khm fura" hozzáállással van a világgal:O


a véleményem: semmilyen lánnyal ne legyél komolyan bunkó.. se fiúval.. se öreggel... senkivel.

2010. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha kedves vagy az a baj, ha bunkó vagy az a baj. Ez ilyen "egyszerű":)

21F

2010. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legyél Moszu:P

Ja, bocs, az nem tudsz, mert belőle csak egy van:xD

2010. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha kell bunkózni. Mikor tök kedves rendes voltam, akkor heti egyszer találkozott velem a barátnőm. Elkezdtem kicsit bunkózni meg lemondtam 1-2 találkozót és most már ott tartunk, hogy ő fizet néha és heti 4-szer találkozunk. Érdekesek a nők.
2010. okt. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!