Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ilyen? Ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges ilyen? Ilyen külsejű és prűd nőben mégis mi lehet a vonzó?

Figyelt kérdés

Van egy férfi haverom és a barátnője eléggé gáz. A haverom állandóan panaszkodik a barátnőjére: prűd, nem akarja a szexet, vagy csak ritkán. Na, ráadásul a nemi szervét nem lehet a haverom szerint kinyalni, mert büdös. Megmondani nem meri neki, mert lelkileg nem akarja a nőt tönkrevágni. A nő idősebb nála majdnem tíz évvel, eléggé maradian is öltözködik.

Én csak haverja vagyok a pasinak, de fiatalos, modern felfogású és ápolt.

Sokan nem hisznek férfi-nő barátságban, de a miénk ilyen. Emiatt, hogy nem hiszik el sokan, hogy barátságról van szó, összehasonlítgatnak ezzel a trehány nővel, a pasas barátnőjével.

Amikor rákérdezek a haveromnál, hogy ha már ilyen a barátnőd, minek akarod megdugni? Minek erőlteted, ha régimódi ezen a téren, ha frigid? Pláne a büdös is ott az a szerve.

Nem igazán ad magyarázatot rá, ill. elég sete-suta az indoklás.

Ellenben inkább velem tölti az idejét és nem ezzel a borzadály nővel.

Köztünk nincs szex, nem is lesz, mert én nem akarom, hogy legyen. Nem azért, mert prűd lennék, hanem mert ott ez a nő, a barátnője és a pasas nem az esetem, mint férfi.


2010. okt. 4. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod, nem tartozik rád. De a férfi elég buta, a így beszél egy másik nő előtt a barátnőjéről.
2010. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

a szerelem vak, rossz a szaglása, és süket is.

hát így.

más okot nem látok rá.

2010. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Férfi és nő között barátság nincs. Ezt hidd el.
2010. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem minek van vele,ha csak panaszkodni tud róla.

Amúgy meg tényleg nem a te dolgod,h megitéld. Bár hozzáteszem én sem értem,ha így mesélget róla sztem nem is szereti azt a nőt.

Azt is el tudom képzelni h téged szeret,csak titkolja nehogy elveszítsen.

2010. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévővel, hogy szerintem nem szereti a barátod azt a csajt, különben nem mesélne ilyeneket egy másik nőnek. A barátod tapló, ha így érez a nő iránt, akkor szakítson vele. Gondolj bele, miket terjeszthet rólad is, ha te nem tudsz róla. Kétélű fegyver az ilyen pletykás pasi. 28L
2010. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!