Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ejszakai szorakozohelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ejszakai szorakozohelyen vagy (Budapest) azaz buliban,akkor mit gondolsz arrol ,ha a lanyon van egy koves gyuru a gyurus ujjan bal kezen?

Figyelt kérdés
A csaladi allapotarol mit gondolsz? Tehat gondolod-e rola,hogy ferjnel van vagy igy akarja jelezni,h van vkije es csak tancolni ment le ,mast nem akar.

2023. jan. 22. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Eljegyzési gyűrűt szokás ott hordani. De ezt sokan nem tudják. Jobb rákérdezni.
2023. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
El kéne lopni. Bekapom az ujját és leszopom róla.
2023. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Minden második bizsu így néz ki
2023. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy vagy el van jegyezve vagy direkt van rajta, hogy ne próbálkozzanak be nála. Igazából mindegy melyik az igazság, a lényegen nem változtat, nem akar ismerkedni.
2023. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most hogy olvastam ezt a kérdést, ránéztem a kezemre, pont a bal kezem gyűrűsujján van egy olyan köves gyűrű, ami az egy az egyben úgy néz ki, mint az eljegyzési. Ennyire vagyok képben…:D Azért itt hordom, mert ide lett csak jó, tehát nem eljegyzési gyűrű, ettől függetlenül van barátom, szóval nekem nem is gond, ha valaki kiszúrja és azt hiszi menyasszony vagyok.
2023. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Semmit. Ilyen helyen nyomulni a másikra amúgy is szánalmas, szóval mindegy, hogy foglaltakkal vagy szinglikkel bulizok, mert valószínűleg úgyis azért megyek csak, hogy a saját barátaimmal jól érezzük magunkat és megismerjünk pár új embert barátkozási szándékkal.


Én sem örülök ha ilyen helyeken próbálkoznak. Akkor sem örültem, mikor nem voltam senkinek a felesége.

2023. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyanigy gondolom,mint a legtobb valaszolo: foglalt,ne probalkozzanak nala.
2023. jan. 22. 23:41
 8/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nos... Nem ismerem ezeket a szokásokat, ezért nem tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget - leszámítva persze a karikagyűrűt, ami nálam szent, viselője tabu.
2023. jan. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék a nőnél, pedig lehet, hogy nem jegygyűrű, hanem tetszett neki, és arra az ujjára volt jó - én is hordok köves gyűrűket a bal kezemen (jobbkezes vagyok, ott egyszerűen zavaró nekem a gyűrű)... de ha mégis az, baromi kínos, ha utána neki áll feljebb.
2023. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!