Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha megtetszik egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha megtetszik egy fiú (pl. Szórakozóhelyen, utcán) jelzitek valahogy felé? Szemeztek vele? Vagy hogy reagáltok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem önmagában az, hogy valaki látásból szimpatikus, nem elég érv ahhoz, hogy egyetlen lépést is tegyek érte. A korombeli férfiak durván felét vonzónak tartom, nem fogok mindegyikhez odamenni csak azért, mert ránéztem és rákívántam. Fordítva sem kifejezetten szeretem, mikor valaki kiszemel magának csak azért, mert szép vagyok és rám röppen. Ha valakivel összesodor az élet és közben tetszik külsőre, akkor persze, igyekszem vele tudatni, hogy érdeklődöm iránta. De nem fogok minden nekem tetsző embert megkörnyékezni. Túl sokan vannak és ez túl gyenge érv nekem.
2022. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnézem, elkönyvelem magamban, hogy helyes. Ezen kívül nem akarok tőle semmit.
2022. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem "sodor össze az élet" csak úgy senkivel, akkor maradjak egyedül, értem.
2022. márc. 23. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam jelezni, ha tetszik valaki. Mindig attól félek, hogy nem kölcsnös, és baromi nevetségessé válok a mosolygással / szemezéssel. 😅
2022. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rámosolygok, kicsit, nagyon rövid ideig szemezek, ennél tovább nem megyek.
2023. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!