Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a gyönyörű idézetről? (lásd: lent)

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy ragadjon el a hév, hogy lebegj a mámortól, fakadj dalra, lejts dervis táncot. Légy eszelősen boldog, vagy legalább légy rá nyitott. (. ) A szerelem szenvedély, megszállottság, mely nélkül nem lehet élni. Légy fülig szerelmes, olyat találj, akit őrülten szeretsz, és aki ezt viszonozza. (. ) Ha szerelem nélkül mész végig az úton, akkor egyáltalán nem is éltél.
2010. okt. 3. 16:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%

Nekem az a kérdésem, hogy így nem látod magad kívülről szánalmasnak? Nem tudom, miért várják egyesek a szerelemtől, egy másik embertől a boldogságot..ennyire sz*r az életetek? Igen voltam szerelmes én is, és így utólag visszagondolva egy szánalmas, kiszolgáltatott valaki voltam..

A szerelem az önbizalomhiányosoknak való. Én anélkül is tudom, hogy jó csj jvagyok, hogy lenne barátom, és tudod mit? Nem is járnék senkivel, akármilyen jól néz ki, mert én olyan értékes lány vagyok, hogy nem létezik olyan fiú aki megérdemelné, hogy én legyek a barátnője..ennyi.

2010. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Valahol igazad van, utolsó hozzászóló, de sok kapcsolat azért megy tönkre, mert nincs szerelem, és az ember vágyik rá, vágyik arra, hogy érezze az érzést.
2010. okt. 3. 17:04
 13/18 A kérdező kommentje:
Ezért lépnek tovább az emberek...
2010. okt. 3. 17:05
 14/18 anonim ***** válasza:

a szerelem szar és egyet értek az utolsóval.

van egy ember,akiért mindent,mindent feláldoznál,nem érdekelnek a hibái,akármilyen nagyok is. ki vagy neki szolgáltatva... ha gyenge vagy és hagyod hogy fülig szerelmes legyél,megszívod.nagyon nagyon hosszú időbe telik túllépni rajta,és ha ilyen a felfogásod akkor ujra meg ujra beleesel ugyan abba a hibába.

2010. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem az én felfogásom ilyen, hanem ezt tapasztalom, látom magam körül... Ha nincs szerelem, nincs semmi, és továbbállnak az emberek. ezt látom, és tapasztalom.
2010. okt. 3. 17:55
 16/18 A kérdező kommentje:
de ahogy Amy Winehouse dala is mondja: Love Is A Losing Game
2010. okt. 3. 18:05
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

De sok érzelmileg selejt ember van...

Bocs hogy ezt kell írnom, de utolsó két válaszoló megtette a hatását...

Főleg az egoista kiscsaj! Hát nehogy azt hidd, hogy tökéletes vagy, mert ha valaki nem képes szeretni, annak nagyon szar lelki világa lehet...

Persze, rossz, ha nem viszonozzák az érzéseinket, de annál jobb nincs, mikor valaki megölel, megcsókol, és tudod, hogy nagyon szeret téged!

2010. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem tetszik.
2010. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!