Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miattam történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miattam történt ez így, vagy mi történhetett?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, nagyon jó volt minden, látszott, hogy komolyan gondolja velem, jól elvoltunk, egy bizonyos ideig.. Sőt, már a párja voltam.

Azt tudni kell róla, hogy viszonylag "nagyobb" ember, a munkája rengeteg felelősséggel jár, nagyon elfoglalt. De ezzel semmi probléma nem volt.

Aztán két hete jött rá az, hogy egyre kevesebbet keresett, sosem ért rá, nem érdeklődött, meg semmi.

Én nyilván folyamatosan tiszta ideg voltam, nem tudtam ezt hova tenni, de nyugtatgatott, hogy attól, hogy elfoglalt, az érzései ugyanazok felém.

De folyamatosan elérhető volt minden platformon IS, nekem meg körülbelül a nap végén, ha benyögött valamit, de nem nagyon próbált kommunikálni.

Ez nekem amúgy furcsa volt, de mivel tisztességesnek tűnt, nem gondoltam volna, hogy más lenne a dologban, sőt, lehet még most sem gondolom úgy.

Tegnap a barátnőm bekövette őt, mellesleg nem tudta, hogy a barátnőm, na ő erre egyből ugrott, írt neki, beszélgetést kezdeményezve.. Úgy, hogy engem egész nap lesz*rt, és már 2. napja sírtam miatta.

Mikor megkérdeztem mi ez, kiakadt, hogy én vagyok a dologban, ő ezt tudta, azért lépett erre, és így csak annyit írt, hogy neki ebből elég, van elég baja, lezárja.. Ezután hiába írtam, semmire nem reagál azóta. Mellesleg, egy 31 éves férfiről van szó.

Én teljesen komolyan vettem, megszerettem, és azt érzem, nem tudom elengedni, mert amúgy meg teljesen passzoltunk..

Tűrtem neki 2 hétig, hogy körülbelül levegőnek nézett, nem érdeklődött velem kapcsolatban.. Valami gondja van, de nekem nem mondta el, hiába a párja voltam, pedig szóltam is neki, hogy ha kicsit kommunikatívabb lenne velem, sokkal megértőbb lennék, de így, csak találgatni lehetett, hogy mi is a problémája. Más nő nagy valószínűséggel nincs a képben, mert előttem is egy nagyon hosszú kapcsolata volt, és ahogy a szavaiból kivettem, nem olyan fajta..

Szerintetek ez így normális, hogy üzeneten keresztül, így lerendezte, majd eltűnt?

És nekem annyira fáj az egész, hogy szinte már rendesen futok utána, de mégis semmibe veszi...



2023. jan. 20. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

“ nem olyan fajta..”


Ahhoz képest a barátnődre egyből ráment volna. Hagyjuk már ezt a kamut, egyértelműen másik nő van a dologban. Ne legyél naiv.

2023. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem másik nő van a dologban. És az hogy '' ő nem olyan fajta "szerintem Te még nem ismerhetted ki igazán.

Egy jó tanács ha nem akarsz még több fájdalmat tovább lépsz minél előbb.

2023. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"látszott, hogy komolyan gondolja velem, jól elvoltunk, egy bizonyos ideig.. Sőt, már a párja voltam."

Szerintem csak te gondoltad így.

2023. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!