Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel a figyelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel a figyelmem egy olyan férfira, aki nem ismer? 23/N

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi nekem, aki felénk lakik, nem tudom pontosan, hogy hol, viszont erre felé valahol, mivel szoktam látni.

Annyit tudok róla , hogy egy középsuliba tesi tanár és kb.35 korul lehet az életkora.Facén nem lehet bejelölni, mivel úgy van neki beállítva, hogy ne tudja senki sem. Azért mert esetleg van párja neki ? Vagy mi miatt állítja így be valaki ?

Le szólítani nem merem, a hideg időkben mindig kocsival látom csak, szóval esélytelen is lenne . Nyáron láttam többször gyalog,vagy bicóval. Nagyon helyes férfi, magas, izmos,jóképű. Ebből kiindulva esélyes, hogy kapcsolatban van, vagy lehet már családja is van.

Szóval fogalmam sincs, hogy lehetne róla kideríteni, hogy egyáltalán van-e valakije vagy nincs.

Mit gondoltok?

Hogy tűnjek fel neki ?😀



2023. jan. 19. 18:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Insta profilja sincs 🤣 totál elérhetetlen.
2023. jan. 19. 19:02
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha látod vásárlás közben, kérj tőle segítséget! Nem éred el a legfelső polcot, nem tudod melyik a jobb, stb!
2023. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12 ez nagyon jó ötlet.
2023. jan. 19. 20:28
 14/22 anonim ***** válasza:

#13! Drukkolok neked! Majd írd meg hogy sikerült, mi lett a "vásárlásból"!

#12 voltam.

2023. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Remélem lesz rá lehetőség. Sajnos boltba még nem futottam vele össze, de ha úgy alakul akkor mindenképp bevetem ezt az ötletet.

Ez nem nyomulas így,ugye ? 164 cm vagyok, szóval kérhetem idegen segítséget a boltba, hogy vegyen le valamit a polcról, nem ?

2023. jan. 19. 21:14
 16/22 anonim ***** válasza:
67%

Ne árstoppos polcnál kérd segítségét, mert azok üresek és "szőkének" néz majd:DDD


Nem tudom, mit szenvedsz...odasétálsz hozzá és ráköszönsz "Szép jó napot", majd egy közeli kávézóba meghívod, hogy lenne kedve beszélgetni.

Ha elfogadja-megtudsz mindent...majd.

Ha nem, akkor megtudtál mindent:)))

2023. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Na bejelöltem egy olyan embert facén, aki lájkolta a profil képét, tehát neki ismerőse. Valami 18 éves kis srác 🤣 tök gáz, hogy ez miatt bejeloltem egy gyereket. Viszont, ha lesz közös ismerősünk, akkor hátha őt is be tudom jelölni így.
2023. jan. 19. 21:35
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
"Gratulálok", emiatt már szóba se állnék veled a fazon helyében...ez nagyon gáz.
2023. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja ezt :D
2023. jan. 19. 21:45
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden férfi "szőke";)
2023. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!