Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel a figyelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel a figyelmem egy olyan férfira, aki nem ismer? 23/N

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi nekem, aki felénk lakik, nem tudom pontosan, hogy hol, viszont erre felé valahol, mivel szoktam látni.

Annyit tudok róla , hogy egy középsuliba tesi tanár és kb.35 korul lehet az életkora.Facén nem lehet bejelölni, mivel úgy van neki beállítva, hogy ne tudja senki sem. Azért mert esetleg van párja neki ? Vagy mi miatt állítja így be valaki ?

Le szólítani nem merem, a hideg időkben mindig kocsival látom csak, szóval esélytelen is lenne . Nyáron láttam többször gyalog,vagy bicóval. Nagyon helyes férfi, magas, izmos,jóképű. Ebből kiindulva esélyes, hogy kapcsolatban van, vagy lehet már családja is van.

Szóval fogalmam sincs, hogy lehetne róla kideríteni, hogy egyáltalán van-e valakije vagy nincs.

Mit gondoltok?

Hogy tűnjek fel neki ?😀



2023. jan. 19. 18:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Gyakoris emberek ne írjanak, nem ismerkedem itt.
2023. jan. 19. 18:23
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

Akkor ki írjon?-

Ajj elrontottam

2023. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
próbálj olyannal beszélgetni aki ismeri és óvatosan puhatolózz.
2023. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok olyat, aki ismerné :( próbáltam már ezt is.
2023. jan. 19. 18:30
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne kavarj, a leírtak alapján. Ha nem érdekel a családja meg semmije, akkor nem neked való. Nem véletlen nem engedi, hogy bárki irkáljon neki. Felejtős.
2023. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

2!

Tanácsokra vagyok kíváncsi,viszont sok privát üzenetet kapok ismerkedés céljából.

2023. jan. 19. 18:35
 7/22 A kérdező kommentje:

5! Nem tudom van-e neki családja már vagy akárkije.

Meg furcsa, hogy üzenetet lehet neki küldeni, viszont ismerősnek jelölni nem lehet.

2023. jan. 19. 18:37
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van így hogy a tanítványai ne tudják bejelölni.
2023. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet, hogy azért van így beállítva a profilja, amiért te sem kérsz privát üzeneteket? Nem akarsz te sem kéretlenül ismerkedni - máris van egy közös pont!

Egyébként szurkolok, de nincs hasznalható ötletem. Talán tavasszal leszólíthatnád.

2023. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

FB-n 2 felé beállítás van. Az egyik, amikor bárki tud jelölni és a másik, amikor csak az ismerősök ismerősei. Nekem is így van beállítva, még pedig azért, hogy ne jelölhessen be ismeretlen.

Esetleg keress rá insta-n aztán ha megvan, akkor kövesd be.

2023. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!