Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan hogy a zaklatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy a zaklatás háttere, hogy nem bírja kimondani hogy vége?

Figyelt kérdés

Amikor egy férfi nem azért fenyegetőzik, zaklat valójában mint amit mond, hogy a másikkal akar lenni, találkozni akar, féltékeny, és ezekre hivatkozva támad arrogáns ütő verő legényt játszik, amitől természetesen menekülésbe szakításba kezd a másik, vagy fel is jelenti, hanem elképzelhető az, hogy az ilyenek direkt provokálják a szakítást a viselkedésükkel, mert annyi nincs bennük hogy megmondják hogy vége? És a másikra hárítják csak a szakítás felelősségét, direkt kiprovokálják azt?


Abbol kiindulva, hogy általában pont a megcsaló fél az egy kapcsolatban, aki belerúg a másikba, ő támad, neki áll feljebb, a másikat hozza ki mindenben hibásnak, miközben ő jár félre.

Akkor az ilyen zaklató agresszív barmok direkt akarják elüldözni a másikat, miközben úgy tesznek mintha ők aztán nagyon akarnák a masikat, meg a kapcsolatot?


Szóval aki pl veri az ajtót, ordít, fenyegeti a párját, olyanokkal hogy mert az nem akar találkozni vele biztos csalja biztos egy r.b@nc, és rosszabb esetben rendőr is kell az ilyenekhez, azok valójában direkt csinálják ezt csak azért mert nem tudnak egyenesen egymondattal szakítani, hogy drágám más nőm van szevasz? Hanem lenyomnak direkt egy drámát, hogy ők legyenek dobva?



2023. jan. 15. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
A leírás alapján ez egy beteg elme, minden logikát nélkülöz. Csak meg kell tőle szabadulni, a hogyan és miért lényegtelen.
2023. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha tudtára van az adva teljesen egyértelműen hogy a viselkedése okoz problémát, és még ezután sem változtat, hanem csak még jobban belelendül a deviáns magatartásba, az direkt szándékos lenne?

Pl elmondod valakinek hogy nem tolerálod ezt vagy azt benne. Erre még jobban úgy viselkedik, ahogyan nem kéne. Még rá tesz még 5 lapáttal is.

Semmi szándékosság ne lenne ebben, egy tudatos, beszámítható embernél, csak szimplán fogyatékos?

Nekem olyan érzésem van, hogy direkt balhézik, és hülyére vesz. Tehát egy fogyatékos ver át engem?

2023. jan. 15. 10:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen, ő vert át téged.
2023. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy azt akarja hogy kiakadj, vagy függj tőle és majd akkor ő lelép, mert az már tetszene neki ha nem csak úgy szépen megbeszélitek miben nem illyetek össze hanem van valami happening. Milyen a családi háttere? Mert néha a drámáikat akarják újraélni, pl apjuk verte az anyjukat, őket, és muszáj nekik ebben a helyzetben találniuk magukat, vagy így vagy úgy, valami balhét kell generálniuk. Megoldás ilyenkor nem számít nem érdekli amit felhozol, én is mondtam ilyet hogy akkor ez meg ez lesz, nem kell féltékenykedned többet, de az nem volt jó, ehelyett jött hogy ő majd megpróbál változni persze nem tudott és jöttek a szidalmak. Attól ő még csalhat, nem függ össze a kettő, neki dráma kell, rbancozhasson kedvére mint amit otthon látott. Van neki jó oldala is?
2023. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor a beteg zaklatók valójában így szakítanak hogy megjátszák a féltékenyt, meg aki találkozni akar, meg aki nem bírja a párja nélkül, és fenyegető magatartással terrorral, mindezt csak azért, hogy ők legyenek dobva?


Nem lenne egyszerűbb egy mondat, hogy mentem szia?

2023. jan. 15. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom sokféle zaklató van. De ha folytatni akarná a kapcsolatot bizonyos szinten nem tenne direkt a kapcsolatnak keresztbe.
2023. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ezért megéri neki törni zúzni drámázni? Több energiát ad a dühöngésbe, mint ami az őszinteséghez kéne.
2023. jan. 15. 11:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem direkt teszi, hogy szakíts vele egyáltalán, hanem olyan beteg a fejére.

Megakar tartani minden áron.

2023. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7. Hát igen ez ilyen. És ráadásul ha pl szexet akar ezzel szerezni, na az nem fog menni. Önsorsrontó de nem tudatosan csinálja. Ha nem szereted hagyd ott, ha szereted, akkor is, csak akkor nehezebb lesz.
2023. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Normál esetben önsorsrontás valóban.

Csak azért kavar meg a dolog mert egy intelligens penge eszű értelmiségi csinálja ezt, akinek karriere van.

Mert pl egy kocsmazülledék azt aláírnám hogy hülye és azért veri az asszonyt.

De aki amúgy nem hülye?

2023. jan. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!