Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így érdemes társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így érdemes társkeresőre regisztrálni, hogy a bemutatkozómban nem tudok elbüszkélkedni ezekkel az alap "elvárásokkal"?

Figyelt kérdés

Sok (vagyis a jobb kinézetű férfiaknál mind) nagyvonalakban kb ugyanezt a bemutatkozót olvastam (mikor még regisztrálva voltam egy éve):

"szeretek napi szinten sportolni, kirándulni, hegyet mászni, van egy kutyám, akit szintén nagyon szeretek, rengeteg hobbim van"



1. Én nem sportolok, nem is hiányzik az életemből, és nem is tervezek. (Ennek ellenére nagyon vékony vagyok - keveset eszem.)


2. A lehető legmesszebb áll tőlem az erdő-kirándulás, nem szeretem elhagyni a várost. (Erdőbe pedig semmiképp nem mennék egy idegen férfival.)


3. Nincs háziállatom, nem is volt, semleges a kapcsolatom az állatokkal.


4. Nagyon kevés hobbim van, az sem az a tipikus büszkélkedős (csajos dolgok pl. butikokat nézni, sminkelni, csak úgy semmit tenni...)



Nő vagyok!


Töröltem is magam, mert a sokadik "Mit sportolsz?" levelezési kérdés után úgy éreztem esélytelen vagyok.


2023. jan. 7. 18:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10 Mindegy, mert peldanak akkor is eleg szar volt. Te kb azt mondod, nagyon leegyszerusitve, hogy csak akkor tudsz beszelgetni a masikkal, ha ugyanazokat a dolgokat csinaljatok. Miert kene a masiknak is olvasnia (altalanossagban, tehat nem is azt irod, hogy konkretan ugyanazt olvassa, mint te, igy plane ertelmetlen) ahhoz, hogy tudj vele beszelni az adott konyvrol? :D Ha nem olvas, akkor szerinted nem tud hozzaszolni ahhoz, amit te mondasz?

A masik meg, hogy barmennyire is fura, az emberek nagy resze nem velencei biciklizesekre jarkal a szabadidejeben. Nem, az sem, aki leirja, hogy o milyen sportos. Hanem epp hogy moziba, kiallitasra, koncertre, etterembe es tarsai, szerintem altalanossagban joval gyakoribb a varoson beluli, fizetos program, joval kevesebben vannak azok, akik tenyleg megallas nelkul mennenek, hogy most akkor tura, most biciklikorut, most hegymaszas… :) Akik ezt meg tudjak fizetni, azok meg szimplan a nem rohadt csoro emberek… de a csorok is elobb punnyadnak szet otthon a tv elott, minthogy kirandulni menjenek.

2023. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%
Sportosan bagózom és piálok. Ezt mégse írhatom. A sport nálam a séta és a wellness. Az álatok büdösek. Kutya főleg. Macska is. Amúgy vén ember vagyok. 60. Engem leginkább a nő végzettsége, inteligenciája, egzisztenciája érdekel, + ne legyen sokkal ocsmányabb Vasorrú Bábánál.
2023. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!