Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat barátnő hiánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat barátnő hiánya miatt nézi le leginkább a társadalom?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy tárgyiasítjuk a nőket, hanem inkább, hogy annyi olyan jellegű kérdés van, hogy "jaj nincs barátnőm" vagy "incel vagyok", hogy az embernek lassan arra úgy tűnik, hogy ez valamiféle kiváltság.

A társadalom szemében megbízhatóbbnak, megnyerőbbnek tűnnek az olyan férfiak, akik párkapcsolatban élnek és ez egyfajta státuszt is jelent. Tulajdonképpen evolúciós okai is vannak, mert az ősi közösségekben is a férfiaknak bizonyítani, küzdeni kellett ahhoz, hogy a nők számba vegyék őket és akarjanak velük lefeküdni. Ma is rengeteg frusztráció adódik ebből, de az is igaz, hogy nagyon kompetitív a hozzáállás és folyamatosan negatív visszajelzést közvetítenek azok felé, akik ebben a biológiai versenyben lemaradnak. Ha megnézzük azért kevésbé ítélnek el valakit, mert trágár, lusta, buta, stb de ha nincs barátnője, akkor a legtöbb ember leírja, attól függetlenül, hogy ismerné a hátteret.



2022. dec. 30. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Meg azért, mert "rémisztő képződmények".
2022. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
1. ne egyél annyit
2022. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
91%

Edricus: inkább azért :D


Noshát, előbb néznek le sz@r állás, vagy rossz öltözködés, nem megfelelő modor miatt.

2022. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért ha b.zik. Ha nincs barátnőjük az majdnem ugyanaz :D
2022. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Itt ezen az oldalon mindenki ugy adja elo a baratno hianyat, mintha a vilag legnagyobb tragediaja lenne, kozben akiket az eletben ismerek, szingli ferfiak, az utolso dolog kb, ami eszembe jut roluk, hogy szinglik. A legtobb full atlag, normalis ember, akiknek valamikor volt baratnojuk, most epp nincs. Senki nem gondol roluk emiatt semmit.

Ilyen tipik full luzereket nem ismerek, akiknek soha nem volt es esely sincs ra, hogy legyen, de valoszinuleg veluk kapcsolatban nem az lenne a legnagyobb baj, hogy jujj ennek nincs csaja.

2022. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt egy 10 éves párkapcsolatom, ami után 3 évig szingliként éltem. Aztán ezt követte egy 6 éves párkapcsolat, ami után következett egy 4-5 éves periódus, amikor megint egyedül éltem. Most már nős vagyok.

A társadalom felől nem vettem észre különbséget, abból a szempontból, hogy hogyan ítéltek meg a különböző életszakaszaimban

F 52

2022. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem, kérdező. TE ítéled el az ilyen férfiakat, szépen ki is fejted, hogy miért, és kivetíted a társadalomra.
2022. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

29 éves szűz F vagyok szar érzés, de hidd el mindenki nyőg akinek fáj valamije.


Szüzeknek a nő hiánya fáj.

Szegénynek a pénz hiánya.

Gyengének az erő stb stb.

2022. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Bár nem beszélhetek a teljes társadalom nevében, a magam részéről a gyk-ra kiírt elmeroggyant kérdéseikért nézek le férfiakat.
2023. jan. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Hidd el, hogy a kutyát sem érdekli.


Ha kevésbé jól nézel ki, azért nem érdekel senkit, ha jól nézel ki akkor ráadásul még örülnek is ha nincs senkid.


Néhány nagyobb vállalkozónál, vagy fontosabb személyeknél jól mutat, ha házasok és van 1-2 gyerek. Hogy az látszódjon, hogy a magánélete is rendezett kiegyensúlyozott.

2023. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!