Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Hogyan tudnék kitörni ebből az àllapotból?
Nagyon előítéletessé váltam a nőkkel. Mindegyik az adonisz pasit akarja, az olyanokat mint én pedig ego növelésre használja. Ha van aki érdeklődne felőlem azokkal se foglalkozok, mert tudom csak átmenetileg felelnék meg amíg nem talál egy testileg jobb, kevésbé érzelmes férfit. Magamtól alapból nem keresem már a nők társaságát. Jó párszor kihasználtak, eldobtak, megcsaltak. Lehet nagyon rossz nőket fogtam ki eddig, de sajnos ez alakította a tapasztalataimat, hozzáállásomat.
Szexelni másfél éve nem szexeltem, csak orál volt idén februárban. Nem érzek vágyat a szexre, társaságra, de tudom ez így nagyon nincs jól. Lettek volna nők akik lefeküdtek volna velem, ha vevő vagyok a kezdeményezésükre, de mivel régen szexeltem és az utolsó alkalom katasztrófális volt, ezért van bennem egy blokk fejben, hogy ugy se lennék jó. (Kisméret, gyors tüzelés, vagy alapból fel sem állna teljesen…. Sajnos tapasztalat).
Nem sajnálom magam.
Elég erősen eltértünk a kérdésemtől…
Nem tértek el a kérdésedtől... adtak egy megoldást, amit te elutasítottál, akkor ezzel mégis mit lehetne kezdeni? Pszichológus segíthetne, mert nem normális, amilyen állapotban vagy. Engem is b*sztak már át csúnyán pasik, aláztak is meg, mégsem írtam le a teljes férfi nemet, csak azokat, akik ezt tették velem - és levontam a tanulságot a saját hibámból is. Az, hogy a téged ért csalódásodat egy sokkal nagyobb halmazra vetíted ki, nyilván gátol abban, hogy normális életed legyen. Ahogy a belső blokkjaid, kisebbségi komplexusaid is.
Ha nem akarsz pszichológushoz menni, akkor két lehetőséged van: dagonyázol a sz*rban, amit már megszoktál (válaszaid alapján ez lenne a neked szimpatikus lehetőség), vagy elkezdesz önfejleszteni (hátha legalább annyira becsülni fogod magad, hogy egy pszichológushoz elmenjél). Ehhez önmagadat kell megfejteni, ami nehéz, ha alapból olyan típus vagy, aki egy másik nem képviselőiben találja a saját problémái okozóját, és aki szerint, amiket vele tettek, azt teszik általánosságban a nők.
Kérdések, amiket érdemes feltenni magadnak, és amik előre tudnak vinni, ha őszintén válaszolsz: hol volt a felelősségem abban, ahogy bántak velem? Mi lehetett az én motivációm ebben? Miért alakult ki ez bennem?
Ha ügyesen csinálod, általában apuig-anyuig visszanyúlsz egy-egy érzés feltárásánál, és akkor talán eljutsz a kulcsokig, amik segíthetnek. De ez kőkemény munka, és csak akkor működik, ha tényleg szeretnél fejlődni. Ha még pszichológushoz menni sincs motivációd, akkor valószínűleg ehhez sem lesz. Ha mégis, akkor hajrá.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!