Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Minél több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Minél több választ!

Figyelt kérdés

-Belegondoltál már abba, hogy egy napot az életedből úgy élsz le, mintha az lenne az utolsó, másnap meghalnál?Persze nem halnál meg, csak elképzelnéd mindezt.Az utolsó napon mindent megteszel ami számodra jó, úgyis olyan sok önbizalomhiányos ember van...ők pl leszólítanák az ellenkező neműeket, akik iránt szimpátiát éreznek, elmennétek bulizni, haverokkal/barátokkal/stb...

kort/nemet!


2010. okt. 1. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért csak halálod előtt tennél jó dolgokat??

És miért ne tennél most?

2010. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"pl leszólítanák az ellenkező neműeket, akik iránt szimpátiát éreznek, elmennétek bulizni, haverokkal/barátokkal/stb... "


én ezt csinálom hetente, ez ilyen különleges lenne?


20f

2010. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Moszuke ***** válasza:
100%

kegyetlen sok Ciqá|\|yt ölnék.. nekem már úgy is mindegy alapon, tennék valami jót a világgal.


mire mész vele ha megdöglesz és leszólítasz pár embert az utcán?:D


amúgy nem, nem gondoltam még bele. csak most így hirtelen a kérdésed láttán

2010. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Akkor ugy is ereztem, hogy vege az eletemnek, persze nem szo szerint. Az okat nem irnam le, mert tul szemelyes. Akkor harom nap biztosan csak azzal telt, hogy kocsmabol ki, diszkoba be, hazibuli, addig ittam, amig birtam, egy-ket ribancot is felszedtem. Azt hiszem, kellett ez az egesz, hogy ksobb tiszta lappal kezdhessem az eletem.
2010. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*bocs, 3 het akart lenni. Am mindegy...
2010. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem h az utolsó napomon megtenném mindezt. inkább egyedül szeretek lenni
2010. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én egyedül lennék.
2010. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én inkább a családommal lennék,majd egyedül és átgondolnám az életem,elmerengnék az emlékeken.
2010. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16:16 igen az a legjobb amit ilyenkor tenni lehet. Ha egyszerre lesz a halálunk előtt lévő napunk akkor mehetnénk együtt!
2010. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha meg tudnám tenni, amit akarok, eddig is megtettem volna.
2010. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!