Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet fiú és lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet fiú és lány közt barátság?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 15:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

16/L vagyok

Igen. Röviden, tömören így van. :D

...csak sokan keverik a haverságot a barátsággal. :S

2010. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem se van ilyen igazán... Esetleg akkor ha mondjuk az egyik félnek nem tetszik a másik, De visszafelé akkor is többet gondolhat a másik fél...


Például ha van egy fiúnak egy mondhatni "jó nő" 'barátja', akkor is fennakad a szeme a fiúnak a lány testén, szóval egy mámoros estén nem bánná biztos, hogy ha összeakadnának :)

Én is a kémia mellett vagyok :)

2010. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nekem mindegy ha fiú/làny baràtok nékül élitek le az életeteket :D (több jut nekem...csak viccelek xd )

de egyébként így jàrtatok :D...

2010. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszii. :) 16/L igazad van. (: én is majdnem így gonodlom. csak sokan kérdezik meg tőlem és más véleményét is akartam hallani. :)
2010. okt. 1. 16:26
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem több is volt.
2010. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

így van utolsó :)

ezt mondom én is... az ilyen "àllatokból" lesz az aki nem tudja majd megàllni pl h ne kúrjon félre...(vagyis könnyebben ràvehetök)

emberek vagyunk ismétlem!


de így van, aki erre nem képes az hagyja az egészet

2010. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a barátságról és az egymás kúrásáról beszélünk? Szerelemmel még nem találkoztatok? Egy srác nem feltétlen akarja lefektetni azt, akit szeret. Ha ti csak ilyennel találkoztatok, elég nagy baj.
2010. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha valaki szerelmes akkor is meg lehet tartani egy kapcsolatot csak baràtsàg szinten

most ezen mi olyan nehéz?

2010. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
de ha valaki szerelmes, akkor hogy lenne barátság?:D
2010. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!