Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet fiú és lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet fiú és lány közt barátság?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 15:52
1 2
 1/19 Moszuke ***** válasza:
hát végül is ja.
2010. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

igen..


most nemsokà jönnek majd megmagyaràzni, hogy nem mert az egyik fél mindig többet akar..


de mivel nem vagyunk àllatok és nem ugrunk egymàsnak, ha szexelni akarunk, ezért azt mondom, hogy még szép, hogy lehet.


Egy kapcsolatot meg lehet tartani, csak a baràtsàg szintjén akkor is, ha az egyik fél esetleg többet is akar(t,-na,majd)

2010. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem csak akkor van barátság ha a kémia nem müködik...
2010. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
és a kémia mindig működik.
2010. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet,és szerintem neked tetszik vmelyik "barátod" azért teszel fel ilyen kérdéseket.:-)
2010. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálam csak olyan nővel lehet aki nem tetszik,akkor lehetne csak. 34F
2010. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
és akkor nektek minden nö tetszik aki a baràtotok? (màsodik)
2010. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Régen mindig egyből rávágtam, hogy van, hogyne lenne!

De egyszer bátyámmal dumálgattunk. És igaza volt. Szerintem nincs.

Ezt azért gondolom, mert ha egy fiú és egy lány jóban kezdenek lenni, az oké, attól még nem lesznek szerelmesek. És jóban vannak, hülyülnek, megbeszélnek egy-két dolgot. És sokak ezt már barátságnak hisznek! Pedig ez még nem az. Legalábbis nekem a barátság ott kezdődik, hogy MINDENT meg tudunk egymással beszélni. Barátnőkre gondolok. Barátnődnek elmondod, hogy mikor jön meg, mikor mi történt veled, kisírod magad a vállán, beszéltek a szexről, ki hogyan mikor, stb. Gondoljatok bele. Egy srácnak ezt mikor mondjátok? mikor beszéltek velük ilyenről?

Ha mégis beszélnétek, és ő is megoszt veled intim, vagy nagyon titkos dolgokat, és még mindig jóban vagytok, ez megmagyarázhatatlan módon, de minimum az egyik félből kiváltja, hogy szimpatikus legyen számára a másik. Hogy őszinte, aranyos, stb.


Szóval szerintem nem létezik, mivel ha mindent.. ismétlem MINDENT megbeszéltek, mindenképpen lesz valami több.

2010. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó 16/L voltam.
2010. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Moszuke ***** válasza:

hm utolsó 16/L.. van benne valami amit mondasz:)

akkor mondjuk így:

lány és fiú közt lehet haverság

lány és fiú közt nem lehet barátság


remélem érzitek a különbséget a haver és barát közt o.0

2010. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!