Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt fogja hinni h csak játszom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt fogja hinni h csak játszom az eszem?

Figyelt kérdés

Vna egy srác,akivel már több mint egy éve,összejárunk kisebb nagyobb megszakításokkal. Se nekem se neki nincs senkije. A Kisebb nagyobb megszakítás azt jelenti h egy vagy 2 hétig nem találkozunk,a legtöbb idő 3 hónap volt. Ez a 3 hónap szünet azért volt,mert én megmondtam neki h beleszerettem,amire hát elég durván reagált(ezt most nem részletezném). Mostanában megint találkozgattunk,de én rájöttem h nekem ez így nem jó. Én többre vágyok egy sexkapcsolatnál,de tőle ezt nem kaphatom meg.

Kellett neki egy cd,és én felajánlottam h megszerzem neki-mert egy ismimnek megvan. Holnap fogom oda adni neki. Én nem fogok felmenni hozzá,vagy cserébe bármit is kérni. nem fogja azt hinni h csak játszom az eszem,és azért szereztem meg a cd-t h legyen ürügyem vele találkozni?


2010. okt. 1. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
nem igazán értem a problémád...
2010. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

én nem értem most mi a kérdés.

ha annyira nem akarsz vele összefutni nehogy félreértse akkor csinálj cd képet a cd-ről és küld át neki neten.

vagy szimplán átnyújtod a cuccot és már lépsz is. mert sietsz, megy a vonatod vagy valami... old meg

2010. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az,h nem akarom h azt higyje azért szereztem meg nekia cd-t mert ürügy kell h felmenjek hozzá,és amikor talizunk nem megyek fel,ezért azt higyje h csak játszom az eszem :S

Lehet egyszerre elutasítóan és azért barátságosan viselkedni?

Hogy éreztessem vele h annak a dolognak ami volt már vége,de ha komolyan gondolná akkor nyitott vagyok egy uj dologra

2010. okt. 1. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
hát, csak add be a cd neki, azt húzz el tőle, ha vmit akar :)
2010. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!