Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minden orvost egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden orvost egy kalap alá kell venni a párkapcsolat, hűség szempontjából? Vagy orvos csak orvossal alkothat egy párt?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, már van egy ápoló szakmám, illetve harmadéves gyógytornász hallgató vagyok, szóval mondhatni én is az egészségügyben mozgok/fogok mozogni, remélhetőleg.

Pár hete megismerkedtem egy orvossal, ő 32 éves, nőtlen.

Nagyon jól elvagyunk, találkozgatunk, normálisnak tűnik, nem az a nyomulós fajta, legalábbis eddig nem tűnik annak. Nem a kórházban ismerkedtünk meg, mert én ugye még nem dolgozom, hanem az interneten keresztül. Elmondása szerint volt egy hosszabb kapcsolata, aminek a túlságos karrierfókusza miatt lett vége.

Beszélgettem vele arról, hogy miket tapasztaltam a gyakorlataim alatt, hogy a nős, párkapcsolatban élő orvosok kikezdenek a dolgozókkal, fiatal ápolókkal, és hogy az orvosok nagy része ilyen. Ő is mondta, hogy a munkahelyén is rengeteg ilyen van, vagy éppen az ápolók kezdenének ki vele, de váltig állítja, hogy ő nem ilyen, meg a párját sosem csalta meg, amikor együtt voltak.

Szerintetek minden orvosban benne van ez a "hajlam", vagy vannak kivételek is?

Illetve, az "idősebb" pasik szándékosan keresnek fiatalabb párt maguknak? Mármint, nem feltétlen tartom soknak ezt a 8 év korkülönbséget, mivel már én sem vagyok kislány, éppen a céljaimért "küzdök", hogy meg tudjam őket valósítani. Bennem leginkább az kelt kételyeket, hogy én még tanulok, neki már rendben van az élete, ergo jelenleg még nem ugyanabban az életszakaszban vagyunk, és elgondolkodtató, hogy ez így hogy tudna működni. Ezt a "problémát" már neki is felvetettem, de csak annyi volt rá a válasza, hogy szerinte ennyi korkülönbség kell az ő javára, illetve, hogy semmi problémája nincs azzal, hogy én még tanulok, mert ez inkább becsülendő, mintsem szánnivaló dolog. Valamint, nyilván ebben a korban már az ember szeretne családot, főleg 32 évesen, bár ezzel már én is így vagyok, 24 évesen, fiatal anyuka szeretnék lenni, de jelenleg ez még nem aktuális az én életemben a tanulmányaim miatt. Nála ez sem kizáró ok, annyit válaszolt, hogy köztünk ilyen jellegű problémák nem állnak fenn.

Szerintetek jogosan tartok ettől az egésztől, vagy pont belefutottam egy kivételbe?



2022. dec. 10. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell általánosítani, ismerkedj vele nyugodtan és majd meglátjátok hogy alakul. Ismerkedésből, randizásból jobban megismered milyen is igazából, nem sok veszítenivalód van.
2022. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem unod? Ha bejön a képbe, egy menő doki MILF, vagy 20 éves, szupercuki ápoló leányka, vagy egy vagány, fullos mentős csaj, esetleg egy nagyvad orvoslátogató díler NŐ, akkor rá fog menni a Dr.ÚR.
2022. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Most ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy az összes ügyvéd fel akarja szedni a fiatal gyakornokot, az egyetemi oktató a hallgatókat vagy a rendező a fiatal színészt stb stb.


Nem hinném hogy az szakmafüggő lenne, hogy az idősebb pasik mikor, hol kezdenek ki a fiatal nőkkel. Egyrészt ez személyfüggő, másrészt aki olyan az mindenhol, teljesen mindegy, hogy munkában v azon kívül és mindegy, hogy mi a foglalkozása.


A többire csak annyi, hogy te előre meg akarod nézni, hogy hol vannak buktatók. Ezzel nincs baj. Le is írod, hogy ami kételyed van, megkérdezed, ez is ok. Innentől kezdve rajtad áll.


Hasonló szituban voltam/vagyok én is, mesterképzésre járok 22 évesen. Sokáig tetszett valaki aki másik életszakaszban van. Nem sokkal idősebb (6 év), baromi jól kijöttünk/kijövünk, megvan az összhang, de azt éreztem egy idő után, hogy nem ugyanazt az életformát éljük. Én nem akarom siettetni a dolgokat, nem zavar, hogy még tanulok, sőt, igyekszem minden ezzel járó lehetőseget kihasználni (érdekesség, hogy ugyanazt az alapszakot végeztük ugyanott csak némi időbeni eltéréssel) és nem akarom siettetni ezt. De ő -hiába nem sok a korkülönbség- már kezdene a letelepedésen gondolkodni, míg nekem eszem ágában nincs. Egyik sem baj. Csak idő kellett, hogy rájöjjek Én mire vágyom igazán.


Szerintem neked is jót tesz, ha tisztázod Te mit szeretnél, hogyan akarsz élni. Ha nem látod, hogy a kettő nagyon üti egymást, akkor hajrá.

2022. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Segéd munkás illene hozzád inkább.
2022. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem hajlam, hanem inkább abból adódik, hogy sok orvosnak, ill. ápolónak olyan a munkabeosztása, hogy a legegyszerűbb a kórházban ismerkedni. Szintén eü-s vagyok, rengeteg ilyet ismerek. A másik meg hogy az egészségügyben fontos a felelősségteljesség. Tehát egy orvost nem biztos, hogy lázba fog hozni egy szolárium üzletben lábat lógató recepciós hosszú távon.
2022. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!