Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kettő közt párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kettő közt párkapcsolat szempontjából, mi az eltérés?

Figyelt kérdés
Feladni egy kapcsolatot, vagy lemondani egy kapcsolatról. Mi az eltérés?
2022. máj. 16. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feladni akkor adod fel, ha már belefáradtál, tehát mélyen benne voltál. Lemondani róla, meg akkor mondasz le, félsz a lehetséges kimenetelektől, tehát a jövőbeli esetleges feladást akarod megelőzni.
2022. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez de jó megfogalmazás volt, köszönöm! Én először belefáradok, aztán mondok le.
2022. máj. 16. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
#1es vagyok. Jó neked, sajnos ém meg csak olyanokkal találkozok, akik még azelőtt feladják, hogy megbizonyosodnának róla, hogy tényleg nincsen jövője. Sokkal jobban frusztrál, ha valaki nyitva hagyja a kaput, hogy mi lett volna ha...
2022. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meg küzdő típus vagyok nő létemre, nem várom magától a kapcsolat javulását, hanem teszek érte. Ennek tudod mi az eredménye: az hogy ez nemhogy értékelve sincs, hanem inkább erdektelen lesz a másik fél, és direjt szabotálja mindenféle jobbitásra való szándékom. Ekkor elmagányosodom az illető mellett, és attól leszek szomorú, hogy fel kell adnom a jobbitó törekvéseim.
2022. máj. 16. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélhetünk privátban vagy nem vagy kíváncsi ilyesmire? Velem hasonló szitu volt, de végül többet ártott mint segített. Még mindig #1es vagyok.
2022. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, nyugodtan írj privátban.
2022. máj. 16. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:

igen kb. amit #1-es ír.


Feladom , mert már elég volt, eleget vártam kínlódtam, szenvedtem, eleget tettem de nincs előre, nincs viszonozva nincs változás...ergo elég volt.


És lemondok róla, mert jó lenne...de...valamiért mégsem megy. ennek 1001 oka lehet.

2022. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!