Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretek ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek ki belőle?

Figyelt kérdés

Na szóval 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal!

Kb heti 2-3 szor találkozunk és van hogy 4napig nem látom és már úgy érzem nem szeretem.

De ha találkozunk már minden rendbe jön ismét bolondulok utánna!

Mit tegyek ellene??


2010. szept. 30. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nézd, nem akarok túl nagy sületlenséget mondani, de én úgy tudom, hogy az oxitocin nevű hormon felelős a szerelem érzéséért. Ez a hormon érintésre "aktiválódik". De ha valaki jobban tudja, javítson ki. Úgy tűnik, a Te szervezetedből gyorsan kiürül ez a hormon.
2010. okt. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az oxitocintól csak felizgulsz, az nem a szerelmet váltja ki. Kérdező, te meg nem kiszeretsz belőle, hanem amikor nem vagytok együtt akkor mással vagy elfoglalva, és nem járnak a gondolataid állandóan körülötte. Nekem is így volt! :)
2010. okt. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!