Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogy reagálnátok ha a faszitok venne nektek egy vibrátort?

Figyelt kérdés
Én kaptam egyet nemrég, és kettős érzések voltak bennem ezzel kapcsolatban.

2022. dec. 6. 20:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%

20. Sajnálom :/


Azért ha valaki meleg, előbb szokott tudatosulni.

2022. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
60%
Na igen….és ő akkor már 35 éves volt.
2022. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

20: xDDDD. Istenem, nem futotta neki még egy saját vibrátorra se? :D

Amúgy nem mindenki meleg aki élvezi ha análisan izgatják. Ha nem gerjed a férfiakra akkor nem lesz csak ettől meleg. Gyanítom már előtte is másfelé kacsingatott.

2022. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én most vettem a páromnak egyet.

Van néhány, de nem használjuk.

Ezt Ő ajánlotta. Ez más. Csikló nyalogató. Megtetszett neki.

Kíváncsi leszek, hogy a nyelvem mellett mennyit használjuk.

:)

N65/F69.

Ma van a szülinapja. Megünnepeljük.

2022. dec. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24. Ez elemes vagy elektromos? Pontosan hogy működik?
2022. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

Én nem örülnék neki, mert nem szeretnék vibrátort használni. Több szexuálpszichológiai tanulmányban is olvastam, hogy annyira feltornázza idővel az ingerküszöböt, hogy utána már nagyon nehéz visszatérni a klasszikus szexhez. De alapból is meglepne, ha ilyen ajándékot kapnék mindenféle előzetes utalás vagy megbeszélés nélkül.

Kérdező, benned miért voltak vegyes érzések ezzel kapcsolatban? Magával a vibrátorral nem vagy annyira kibékülve vagy az átadás módja nem nyerte el a tetszésedet?

2022. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!