Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan reagálnátok, ha találnátok a barátnőtök cuccai között eldugva egy vibrátort?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, nem izgatna.
2021. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem zavarna! Ha szeretné akkor szex közben is használhatná! Segítenék is neki!
2021. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Örülnék neki hogy ő is szereti a szexualitást, mert én is(már ha addig nem tudnám)
2021. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

16évesen osztálytársamnál házibuliban rossz fiókot nyitottunk ki és ott volt egy vibrátor. Akkor se volt nagy dolog.

20F

2021. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
örülnék, mert tudnám hogy imádja a punciját!
2021. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
attól függ hova dugva és milyen eszköz, de nem zavarna, tetszene is
2021. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Mosolyognék, és egyszer két menet közt javasolnám, hogy

"Itt az ideje, hogy bemutass a titkos szeretődnek"


(Pár másodperc csend,majd folytatnám)


" Ő a hüvelyedet izgatná, én pedig a csiklódat és/vagy mellbimbóidat. Aztán csere"

2021. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi az offért, de erről eszembe jutott egy sztori. Egy partneremmel aznap este 3x szexeltünk egy jót, aztán szóba került, hogy van vibrim és nálam van! Nagyon kérlelt, hogy mutassam meg. Azonnal lett is egy 4.szex :)


Aki negatívan állna ahhoz, hogy ez nekem egy fontos eszköz és rendszeresen használom, azzal nem egymást keressük és ennyi

2021. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8-asnak szerintem teljesen igaza van. De fontos, hogy ezek a dolgok ne legyenek már titokban/titkolva. Ha nem illetek össze (szexuálisan akár), az úgyis ki fog ütközni. Akkor meg felesleges egymás idejét rabolni.


Ezért is volt fura a kérdés hogy "eldugva egy vibrátort". Mondjuk én soha nem is kutakodnék, az meg a másik.


Most meg esélyem sincs, még véletlenül sem belebotlani, mert nincs barátnőm.


(14:12 voltam)

2021. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
azonnal szakítanék
2021. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!