Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párom meg kiskorú és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párom meg kiskorú és én veszek neki cigit és alkoholt akor bűncselekményt követek el ?

Figyelt kérdés

10 évvel fiatalabb csajom van és ő meg elég fiatal .

De mentségemre szóljon nem én szoktattam rá a cigire már előttem is dohányzott én csak könnyebbé teszem a beszerzést.


Inni csak ritkán iszunk az annyira nem vészes de a cigi nekem se tetszik mert én se dohányzom



#Kiskorú barátnő
2022. dec. 4. 20:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9# szülei annyira nem foglalkoznak vele az se zavarta őket hogy dohányzik,

Persze azt nem mondjuk nekik hogy együtt vagyunk. nem alszik nálam vagy ilyesmi csak találkozgatunk mikor tudunk.

Elmegyunk ide oda kocsival .szexelunk,jól erezuk magunk néha vesszek neki ezt azt mert szülei kaján kívül nemsok mindent adnak neki de estére hazaviszem


Persze a korabeli lányok általában még nem pasiznak de ő más. Ha én nem lennék akor más felnőtt pasikkal lenne ,érettebb a koránál nem gyerek már.

2022. dec. 5. 06:56
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is gáz, hogy ilyen fiatallal vagy, és az is, hogy káros dolgokkal pumpolod! Sütnivalód a nullával vetekszik.
2022. dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Miért írtad ki megint, hogy 14 éves lánnyal vagy együtt? Nem kaptál elég választ a provokatív kérdésedre régebben? Miért büszkeség ez? (Már ha igaz.)
2022. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak most olvastam, de azért röhej nem? Ha 14 éves elmúlt, naponta 10 férfi is szétkúrhatja de egy szál cigit vagy egy sört adsz neki akkor bűncselekményt követsz el.
jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14# jó elvileg az hogy adsz neki ilyet nem olyan baj de ha leitatod egy buliba szexelsz vele és utána kitalálja hogy nem akarta akor le is tartoztatnak 10 évre ez is milyen már? Engem ez is felháborít meg az hogy pl szexelhetsz 14 evesel de ha egy képet mer küldeni magáról akor már megint bajban vagy ez is abnormalis
jún. 17. 04:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!