Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párom meg kiskorú és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párom meg kiskorú és én veszek neki cigit és alkoholt akor bűncselekményt követek el ?

Figyelt kérdés

10 évvel fiatalabb csajom van és ő meg elég fiatal .

De mentségemre szóljon nem én szoktattam rá a cigire már előttem is dohányzott én csak könnyebbé teszem a beszerzést.


Inni csak ritkán iszunk az annyira nem vészes de a cigi nekem se tetszik mert én se dohányzom



#Kiskorú barátnő
2022. dec. 4. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Megtudhatjuk, hogy ez mit jelent? Szeretnék megnyugodni, hogy nem 11-21 évesek vagytok.


És igen, bűncselekményt követsz el vele, de sokan csinálják ezt, nyilván nem a kamerák alatt kell átadni, mi lenne, ha megpróbálnád leszoktatni?

2022. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

(6) A dohánytermék-kiskereskedő köteles az 1. § (1) bekezdésében meghatározott termék értékesítését megtagadni abban az esetben is, ha annak gyanúja merül fel benne, hogy a nem fiatalkorú fogyasztó az 1. § (1) bekezdésében meghatározott terméket fiatalkorú részére történő továbbadás céljából kívánja megvásárolni.


Az eladó feladata, hogy ne adja ki a terméket, ha rájön hogy kiskorúnak akarod odaadni, így max ő követhet el bűncselekményt, ha elmondod neki és úgy is odaadja.


Ha te odaadod, az nem szabálysértő.


Amúgy mennyi idős?

2022. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt jobban aggódnék, hogy 14 év alatti-e, mert akkor más bűncselekmény gyanúja merülne fel.
2022. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem azért nem 14 alati már annyi elmúlt,

Bár a személyit nem kértem el tőle mikor megismerkedtunk és ő 15 nek mondta magát aztán csak 13 volt

2 evvet simman oregitett magán.


De abban a pár hónapban meg annyi volt csak ismerkedtünk más nemvolt szóval betartottam a szabályt.

2022. dec. 4. 21:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...

🤦‍♀️

2022. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azóta láttad már a személyit? Mert ha nem, simán lehet, hogy még csak most 13. Honnan tudod, hogy mennyit hazudott?
2022. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha tudom hogy 13 akor nem kezdek úgy ki vele mert törvényesen mit tudsz csinálni egy 13 evves lánnyal?

Azis bűn ha megfogot a fenekét vagy ilyesmi.annyira bolond meg nem vagyok.


De abban a pár hónapban még letagadta addig csak cheteltunk meg dumáltunk 1 2 tali volt de még nem csináltunk semmi olyat.setaltunk .

2022. dec. 4. 21:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet tudni, hogy miért szexelsz gyerekekkel?
2022. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég beteges, hogy 14-15 éves lányra gerjedsz rá 25 éves fejjel.. szülei mit szólnak hozzá?
2022. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
7 azért szomorú, hogy nem az tart vissza, hogy ÁLTALÁNOS ISKOLÁS a lány, hanem, hogy még büntethető lennél. Nem azért nem járunk egy gyerekkel, mert büntethető, hanem, mert egészséges felnőtt ember nem általános iskolás meg éppen csak középiskolás gyerekekben látja meg a nőt, vagy a férfit.
2022. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!