Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor valaki iránt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki iránt már azonnal elsöprő/nagyon erős vonzalmat érzetél: elmondanád a kimenetelét?

Figyelt kérdés

- Jó vagy rossz vége lett?

- Szexuális vagy annál több, romantikus vonzalmat éreztél?



#szerelem #kapcsolat #vonzalom #instant vonzalom
2022. nov. 24. 20:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én sajnos csak egyszer éreztem ilyet, de kapcsolatban nem működnénk a másikkal.. Amennyire ismerős, annyira más is. A vonzalom nem szűnt meg, már valószínűleg nem is fog.
2022. nov. 24. 22:51
 12/25 anonim válasza:
100%

- Jó vagy rossz vége lett?


Remélem, hogy jó vége lesz. Idáig ott vagyok, ott tartok, hogy el.bsztam :(


- Szexuális vagy annál több, romantikus vonzalmat éreztél?


Mindkettőt, de leginkább az utóbbit.

2022. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

Elsőre óriási vonzalom, flört, flört, érintések egy rendezvényen. Masodik találkozó már nálam, szex. 1 hónap se volt és osszekoltoztunk. Ez 5 éve volt, van egy gyerekünk és hazasok vagyunk. A vonzalom, szerelem, szex azóta is olyan mint az elején.

Szerintem csak igy érdemes.. Nem olyan atuto erzesekre minek kapcsolat, jönnek a hétköznapok, 0 lesz egy idő után.

Az ilyenből meg ha csökken is, még az is bőven több, mint az átlag.

2022. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Mibol gondolod h nem mukodne, ha nem probaltad?
2022. nov. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Es honnan tudod h nem erez pont ugyanigy?
2022. nov. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
13as mennyire igazad van :)
2022. nov. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
30%
9. Aztan mikor is szulettel 1978 ban? Nagyon más idők voltak akkor.. ma mar 3 evig nem tart egy hazassag.
2022. nov. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

14-15

Szerintem ő is érezhet valamit. 1-2x legalábbis úgy éreztem/láttam.


És onnan tudom, hogy ismerem már, láttam milyen volt kapcsolatban, mikor volt neki, és nekem az, az a viselkedés nem lenne kielégítő egy kapcsolatban. Tipikusan azt mondanátok ha leírnám azokat a dolgokat, hogy hlye aki ezt választja. Egy kapcsolathoz érett felnőtt kell, kölcsönös tisztelet és megbecsülés, odafigyelés a másikra. Csak példa.

2022. nov. 25. 13:29
 19/25 A kérdező kommentje:
Csak valamiért nem akar elmúlni mindezek ellenére sem teljesen, eszembe szokott jutni, illetve ha egymás közelében vagyunk, felszínre tör ha nem figyelek tudatosan oda.. nem tudom mindezek ellenére miért, es ez nagyon idegesítő.
2022. nov. 25. 13:33
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden no es ferfi is mas egy masik kapcsolatban csak a megfelelo ember kell melle uG gondolom
2022. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!