Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a rosszabb, amit korábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb, amit korábban hittem, vagy amit most tudok? Nem érezte, amit én? Hazugság volt minden? És miért nem voltam képes olyan elsöprő érzéseket ébreszteni benne?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, ami amíg tartott, nagyon szép volt. Baromira szerelmes voltam az akkori páromba, volt is mire föl. De a vége nagyon csúnya volt. Mivel nem titkoltan egy másik nőért hagyott el. Akkor emésztett a düh, hogy mekkora egy hűtlen barom. Ráadásul úgy éreztem, mint akit átvertek, megaláztak.

De most fordult a kocka. Véletlenül találkoztam az egyik legjobb barátjával. Amíg együtt voltam az exemmel, havi 1-2X is találkoztam ezzel a barátjával. De ennek már jó ideje. No, de a lényeg, hogy beszélgetésbe elegyedtünk, és végül hova máshova terelődött a téma, mint az exemre, az ő legjobb barátjára. És akkor azt mondta, hogy amikor megismerte a jelenlegi barátnőjét, szerelmes lett. Azt mondta, nagyon szereti (előzetesen azt mondtam ennek az embernek, már nem érzek semmit az exem iránt, szóval nyugodtan mondhat bármit ami igaz, nem fog fájni), és belém sosem volt igazán szerelmes, de erre csak akkor jött rá, mikor megismerte a barátnőjét. Merthogy őt annyira szereti, aminek az a nyomába sem ér, ami köztünk volt. És ezt egyfajta mentségként tálalta arra, hogy a barátja engem elhagyott egy másik nőért. És sokat változott emiatt az egészről a véleményem, érzéseim. Már nem vagyok dühös, már nem tartom hűtlen baromnak. De nagyon fáj....


2018. júl. 27. 04:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt hazugság, előfordul ilyen
2018. júl. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a barátod lehet, hogy magának is hazudott, aztán jött az elsöprő erzelem
2018. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 +1
2018. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az élet ilyen , lehet, hogy meg majd egy férfi mást fog elhagyni miattad, pontosan ugyanezért... Ezen már kár rágódni.
2018. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, lehet, hogy te is majd megismerkedsz egy számodra jobb férfival, és te is rájössz, hogy annakidején nem volt igazi azzal a férfival. Nincs miért örlõdni ezen.....


Amúgy egyik sem rosszabb a másiknál, nem kell drámázni. Ha nem lennék együtt a barátommal, akkor nem érdekelne ennyire, hogy miért hagyott el, nem törõdnék az életével. Inkább a sajátommal törõdnék.


Amúgy nem voltak semmilyen arra utaló jelek, hogy nem szerelmes beléd? Az ilyesmi érzõdik, fõleg a szakítás elõtti idõszakban, általában elhidegülés jellemzõ már akkor.

Az ilyesmit észre kellene venni és akkor utólag nem koppansz nagyot. Én elõre megérzem, ha valaki nem szeret, vagy el akar hagyni.

2018. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Ezt hívjuk életnek. Örülök, hogy leírtad!


Tudod Márainak van az Igazi c. könyve (egyébként ajánlom, hogy olvasd el). Abban volt egy erre a szituációra illő rész, ilyesmi: "néha úgy érzi, hogy vannak olyan élethelyzetek, amik csak azért történnek meg velünk, hogy a másik végre lezárhasson valamit a múltjából. Akár bűntudat, régi hibák, megbocsájtás stb terén"

-itt most te voltál az, akinek kellett ez az élethelyzet.


Valóban kár haragudnod rá. Biztosan téged is szeretett azért, de ahogy 2 is írta, talán magát is áltatta ezzel.

Minden esetre az emberek általában nem direkt "szadizzák" a másikat, csak a saját bologásukat keresik.


Magadban meg semmi értelem válaszokat, okokat keresni, ezek nem irányítható dolgok.

2018. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!