Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamu nevvel ismerkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu nevvel ismerkedett velem, es csaladja is van. Par napja lattam meg facebookon. Kihasznalt engem. Irjak a felesegenek vagy hagyjam az egeszet?

Figyelt kérdés

Ismerkedtunk 2x talalkoztunk, a masodik talin kihasznalt, eroszakkal, nem volt valasztasom.

Facebookon beszeltunk mindig, miutan kihasznalt letiltott.

Par napja megneztem facebookon valakit, erre az ismerosei kozott ott volt ez a ferfi, a valodi nevevel, es egy gyerekkel a profilkepen.

Hirtelen levegot sem tudtam venni, ra mentem az adatlapjara, van egy 2 eves gyereke es felesege aki annyi idos mint en.

Hajnalban volt ez amikor erre rajottem, es el sem tudtam aludni az nap mar annyira felzaklatott ez az egesz.

Nem tudom megirjam e a nonek, hogy mi tortent es hogy kamu nevvel ,kamu elettel ismerkedett velem, egyebkent tarskereson is fent van/volt.

Kihasznalt engem eroszakkal en meg maradjak csendben?

Oke, hogy semmi kozom hozza de neki sem volt hozzam, mégis eroszakkal le kellett vele fekudnom. Meg az igazsagerzetem is azt akarja hogy irjak a nonek. Csak az a baj felek hogy bajba sodrom magam vele. Szerintetek?ti mit tennetek a helyemben?


2022. nov. 24. 19:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Ha a pasi ilyen, garantáltan kapott belőle a feleség is"

Nem biztos, mert az ilyen az asszonnyal általában hímes tojásként bánik, hogy ne derüljön ki a valódi énje.

2022. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

21es, talán 20 évvel ezelőtt. Manapság már úgy keresnek társat, hogy passzoljanak szexben is, esélyes, hogy a felesége bírja, ha durvább vele, de mindenképp tud a dologról.


De persze csak mondani kell, ezt kiemelve, ki fog derülni!

2022. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22

Ha valóban mindenki úgy keresne, akkor nem lennének ilyen típusú kérdések. Többségük még mindig ott tart, hogy elvesz valakit hátha, aztán meglepődik, hogy a házasságban sem változik semmi szexuális téren.

2022. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!