Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamu nevvel ismerkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu nevvel ismerkedett velem, es csaladja is van. Par napja lattam meg facebookon. Kihasznalt engem. Irjak a felesegenek vagy hagyjam az egeszet?

Figyelt kérdés

Ismerkedtunk 2x talalkoztunk, a masodik talin kihasznalt, eroszakkal, nem volt valasztasom.

Facebookon beszeltunk mindig, miutan kihasznalt letiltott.

Par napja megneztem facebookon valakit, erre az ismerosei kozott ott volt ez a ferfi, a valodi nevevel, es egy gyerekkel a profilkepen.

Hirtelen levegot sem tudtam venni, ra mentem az adatlapjara, van egy 2 eves gyereke es felesege aki annyi idos mint en.

Hajnalban volt ez amikor erre rajottem, es el sem tudtam aludni az nap mar annyira felzaklatott ez az egesz.

Nem tudom megirjam e a nonek, hogy mi tortent es hogy kamu nevvel ,kamu elettel ismerkedett velem, egyebkent tarskereson is fent van/volt.

Kihasznalt engem eroszakkal en meg maradjak csendben?

Oke, hogy semmi kozom hozza de neki sem volt hozzam, mégis eroszakkal le kellett vele fekudnom. Meg az igazsagerzetem is azt akarja hogy irjak a nonek. Csak az a baj felek hogy bajba sodrom magam vele. Szerintetek?ti mit tennetek a helyemben?


2022. nov. 24. 19:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Felek hogy még nekem lesz bajom belole
2022. nov. 24. 19:41
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha nem jelented fel akkor tudjál rá meg is érdemled amiért ilyen bamba vagy. Ráírsz és akkor mi lesz? Sanszos hogy nem fog neked hinni. Esetleg elküldöd amit beszélgettél a pasival ha még megvan és még így is benne van a pakliban hogy nem fog hinni neked mert az ő férje/pasija ilyenre nem képes biztos ellopták a képét stb azt meg főleg nem fogja elhinni hogy erőszakoskodott veled. A nőnél semmit nem fogsz elérni lehet még az anyjánál sem mert te kis naív biztos szerelmes vagy belé és így akarod szétválasztani őket. De tr döntésed írjál csak nekik de ne jelentsd fel mert minek azt még a végén büntetést kapna 🙄
2022. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A telefonjaba ott van messengerben a kamu nevvel hasznalt messenger fiok. Csak valtani kell, tudom mert amikor irtam neki egybol megnezte, megkapta az uzenetet, aztan kilepett belole. En ezt leirom az anyjanak es ha elmondja a lanyanak megtudja nezni hogy ott van a kamu messenger
2022. nov. 24. 19:49
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én feljelentettem volna azonnal, de talán még nem késő, hadd rohadjon a börtönben.
2022. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%

kérdező, számomra megdöbbentő, hogy egy nemi erőszak után vagy állításod szerint, mégsem ez köti le az energiádat, hanem az, h. a feleségnek jelentsd a faxit.


ha feljelented, abból a feleség is megtudja majd, amit most el akarsz mondani neki, és egy-két fokkal fajsúlyosabbnak fog hatni a dolog, bevonva a hatóságokat is, mint a te magánakciód.

2022. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%
Itt inkább az a probléma a leírtak alapján, hogy nincs folytatás. Nem azért, hogy kétségbe vonjam, de nagyon úgy tűnik. Ha nem ez van, akkor le kéne írni, hogy miért érezzük itt többen is ezt.
2022. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy nincs folytatas?
2022. nov. 24. 21:18
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, tényleg megerőszakolt, akkor tedd meg! Írj a nő anyjának, mindent mutass meg amiről csak bizonyítékod van! Hadd tudja meg mindenki milyen féreg.
2022. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a pasi anyjának is írnék.
2022. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A feleségnek mindenképp írj, ne azt, hogy megerőszakolt, hanem hogy szeret durva lenni, erőszakos az ágyban. Ha a pasi ilyen, garantáltan kapott belőle a feleség is. Számomra ettől lenne hihető a dolog(meg ugye a váltós profil a messengerben.. ).


Feljelenti csak ha van elég erőd hozzá.


Az anyja nem tud vele mit kezdeni, nem lát rá a fia szexuális dolgaira, csak akkor mondanám meg neki, ha a feleség már hitt nekem. Különben le fog rázni. Ha veled durva volt, szinte garantált, hogy a felesége is élt át hasonlót.

2022. nov. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!