Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsééég! Holnap csókolózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsééég! Holnap csókolózni fogok, és nem tudom hogy kell?!

Figyelt kérdés
Nem ez lesz az első csókom,2évvel ezelőtt csókolóztam utóljára,és nagyon félek a holnaptól,félek hogy elrontom!!:(((((( légyszi segítsetek..ötleteket hogyan csináljam stb.. előre is köszi!!! 15L
2010. szept. 29. 20:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy Moszkue. Ha most ezt nekem írtad, felvilágosítalak, hogy 20 vagyok és elvagyok a normális életemben abortusz nélkül. Ja és mellékesen 18 évesen vesztettem el a szüzességem és senki nem cikizett mindezért...érdekes
2010. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Moszuke ***** válasza:

tudod mi az a szarkazmus?:) nem baj.

téged is szeretlek

2010. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Tudom mi az, csak kár hogy a hangsúly nem jön át... De akkor bocsánat, ha úgy gondolkozol,mint én, örülnék neki.
2010. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy félsz, én két hét után nem voltam benne biztos, hogy kell, de ha régen tudtál, most is menni fog magától :) Csak ne agyalj rajta túl sokat, legyen spontán a te részedről. (amúgy... nem azért de bírom mikor így előre tudják az emberek az ilyet, nem mintha én nem lennék néha így...)
2010. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!