Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedjek? Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Ötletek?

Figyelt kérdés
18/F vagyok. Szüleim sosem engednek sehova. Iskolában sem tudok ismerkedni, mert nincs egy lány se. Neten sem akarok, mert sokan írták, hogy az internetes társkeresés hülyeség. Haverjaim vannak, de csak suliban tudok velük beszélgetni, így még az se jöhet szóba, hogy ők segítenének. Már téll nem tom mit csináljak.
2010. szept. 29. 19:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak, köszönöm a válaszod (meg persze a többieknek is). Megyeszékhelyen lakom, de még nem találtam ilyen szakköröket. És amit írtál, hogy "elment melletted az élet" érzést én is érzem.
2010. szept. 29. 21:35
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló cípőben járok mint te!:) Bennem is bennem van ez az "elment mellettem az idő" életérzés, elegem lett és felnéztem egy társkeresőre.


Ez egy ingyenes társkereső és regisztráció nélkül tudtam szemügyre venni a kínálatot. Nagyon megtetszett egy fiú, írtam neki, most levelezünk de minnél előbb találkozni is fogunk.:)


Egyáltalán nem gáz a társkereső szerintem, sőt valamilyen szinten praktikusabb és megbízhatóbb is mint egy buli például.


L/18

2010. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én a társkeresőkben azért sem bízok, mert többször is olvastam, hogy a legtöbb lány azért regisztrál, hogy úgymond elhúzza a mézes madzagot, míg a fiúk azért regiznek mert téll társat keresnek. Én is fent vagyok egyen, de... eddig ahánynak írtam egy se írt vissza...
2010. szept. 29. 21:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egyedül szeretnék élni.
2010. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!