Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedjek? Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Ötletek?

Figyelt kérdés
18/F vagyok. Szüleim sosem engednek sehova. Iskolában sem tudok ismerkedni, mert nincs egy lány se. Neten sem akarok, mert sokan írták, hogy az internetes társkeresés hülyeség. Haverjaim vannak, de csak suliban tudok velük beszélgetni, így még az se jöhet szóba, hogy ők segítenének. Már téll nem tom mit csináljak.
2010. szept. 29. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondoljuk ezt végig. Nem mehetsz sehova, szinte senkivel sem találkozol, de adjunk ötletet az ismerkedéshez? :D
2010. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ejnye, hiszen 18 éves vagy, mi az hogy nem engednek el a szüleid? O_o
2010. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Öööö.... olyasmi... >.<
2010. szept. 29. 19:34
 4/14 anonim ***** válasza:
figyi egyszerűen a neten ismerkedj sztem mivel háth 14 vok anyumék sehovase engednek és másfél éve van komoly kapcsom és 1 csomoszor taliztunkmár:) hiddel nemhülyeség a netes ismerkedés
2010. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát öreg ez cumi :S sztem előbb szüleiddel beszéld meg, hogy nagy vagy már, had menjél oda ahova akarsz :P
2010. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés nem hülyeség. Regisztrálj társkereső oldalakra, ott tudsz beszélgetni, ismerkedni, én is ott találtam meg a párom, és nővérem is, neki már a férje...
2010. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szerintem is mindenképpen beszéld meg a szüleiddel. =)

És szerintem távkapcsolatba nem érdemes belemenni, de a közelben élő lányokkal lehet neten is ismerkedni... de az ilyesmi persze jobb személyesen, szerintem...=)

a szüleiddel meg beszélj, én 16/L vagyok, és többnyire elengednek ha megkérem őket... x)Nagyfiú vagy már ... :D

19 34es voltam. =)

2010. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért baj ez? 17/F vagyok, de nem érdekel az ilyesmi. "Úgy vagyok vele", hogy ráérek 28-30 éves koromban. Nem értem, hogy miért olyan sürgős 18 évesen ismerkedni...sőt, az is feltűnt, hogy manapság már az is baj, hogy ha egy 15-16 éves fiatalnak még nem volt párkapcsolata. Nem értem, hogy miért?
2010. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyunk egyformák.
2010. szept. 29. 19:58
 10/14 anonim válasza:

Én személy szerint nem javasolnám az internetes társkeresést még Neked. Vannak persze pozitív példák, de miért így kezdd?


Vannak szakkörök, klubok, könyvtár, stb. ahol azért csak lehet ismerkedni. Azt lehet, hogy még támogatnák is a szüleid. Hiszen új ismereteket szerezhetsz. Pl. fotószakkör, tánc-kör, vagy hasonlók. Egy csomó Művelődési Ház ajánl ilyesmiket. (Mondjuk azt nem írtad, hogy nagyvárosi vagy-e, esetleg fővárosi, vagy kis faluban laksz...)


Azonban mindenképpen csatlakozom az egyik előttem szólóhoz: beszélj szüleiddel. Bizonyára azért nem engednek el sehova, hogy megvédjenek. De ha mindentől óvnak, azzal nem tesznek jót. Sőt. Nem fogsz majd önállósodni, és azon kapják magukat, hogy 40 évesen is ott ülsz a nyakukon, és nem haladsz semerre. Tessék beszélni velük. Ha okosan érvelsz előttük, akkor kénytelenek lesznek belátni, hogy Neked is meg kell tapasztalnod az életet, és ha jól neveltek Téged, akkor nem teszel semmi olyat, ami abszolút helytelen. Egyszerűen bízzanak abban, hogy jó munkát végeztek, azaz bízzanak Benned.


Azzal meg egyáltalán nem értek egyet, hogy ráérsz 28-30 éves korodig. Akkor elkezdeni már nagyon nehéz. És csomó olyan emberrel találkozol akkor már, akik túlvannak olyan tapasztalatokon, amiken Te még nem, de ők feltételezik, hogy igen. És ettől lehet, hogy komplexusaid lesznek, amitől minden még sokkal nehezebb.


(Én hasonló cipőben jártam, mint Te. Elég későn kezdtem az ismerkedést, és kicsit úgy érzem, elment mellettem az élet. És bár se rusnyának, se ostobának nem tartom magam, a kapcsolatok terén nagyon sok csalódás ért részben emiatt...)

2010. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!