Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan az életetekben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan az életetekben, hogy egyáltalán nem tetszett külsőleg a személy, de a belső megfogott és beleszerettél?

Figyelt kérdés
Egy pár lettetek? Pl teltebb, mint a zsánereid, vagy épp alacsonyabb vagy bármi. Ami nem tetszik benne, de mégis megszeretted.
2022. nov. 15. 23:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem adta fel, bar tette volna inkabb azt, mert en belezugtam, de minek 😅 csak eltereles voltam egy csaj miatt akit elottem akart osszeszedni, de nem jott ossze neki.
2022. nov. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a mostani párom ilyen. Jóképűnek talaltam, de nem volt az esetem. Ráadásul szőke, és nagyon nem szeretem a szőke hajú férfiakat. De nagyon csodálatos személyisége van, és így kb a második randinktól kezdve a legszexibb férfinak látom a világon :D


24N

2022. nov. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Kép alapján nem volt úgy az esetem, inkább semleges. Kopasz, vékony...sose volt ilyen :-D De aztán az irasai, a belső énje nagyon megfogott, azóta ő nekem a legjobb pasi a világon 😍 2,5 éve együtt. A legjobb döntés volt!
2022. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem volt. Max ilyen szexelős laza kapcsolatra. Akárki akármit mond ugyanis fontos a külső. Nem tudsz vonzódni egy olyan emberhez akit nem találsz vonzónak. Pont.
2022. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
18%
Volt. Mi férfiak képesek vagyunk külsőre is szépnek látni egy nőt, ha a személyiségébe beleszeretünk. A nők pont fordítva működnek: aki külsőre tetszik nekik, annak a lelkét is tökéletesnek látják.
2022. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Persze, nem is egyszer.

23L

2022. nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Nálam alacsonyabb 5 centivel - ez nem tetszett... vagyis inkább féltem, hogy ő is önbizalomhiányos, mint sajnos sok alacsony férfiismerősöm (kollégák, baráti kör).


De egyébként aki külsőre nem jön be, azzal nem kezdek kapcsolatot.

Ő külsőre egyébként tetszett, a magasságához hozzászoktam, és egyáltalán nem arrogáns, vagy bármi.

Tudja, hogy alacsony, elfogadta magát, humoros, kedves, okos és segítőkész.

A szexben is passzolunk (méret és rendszeresség).


De hogyha semmilyen téren nem jönne be, akkor felejtős.


33n

2022. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Taszítani nem taszított külsőre / kisugárzásra, de nem tetszett (objektíven nézve meg főleg nem volt top férfi... alacsony, köpcös-tömzsi, foghíjas, kicsit malacképű)... később elkezdtem vonzódni hozzá, mert olyan dumája, kisugárzása, érdekesen előadott műveltsége volt. Szerelemnek nem mondanám, ahhoz azért jobban kellett volna ismerni. Kapcsolat nem lett belőle - ő nem mutatott felém érdeklődést, meg egyetemen tanárom volt akkor, szóval ha izzott volna a levegő, sem mentem volna bele.
2022. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!