Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan az életetekben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan az életetekben, hogy egyáltalán nem tetszett külsőleg a személy, de a belső megfogott és beleszerettél?

Figyelt kérdés
Egy pár lettetek? Pl teltebb, mint a zsánereid, vagy épp alacsonyabb vagy bármi. Ami nem tetszik benne, de mégis megszeretted.
2022. nov. 15. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Hehe jó vicc. Nem zúgok bele szellemekbe. Kell legalább egy semleges külső.
2022. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy nem volt szimpatikus, de ez később megváltozott. Ha viszont egyértelműen nem tetszik külsőre, akkor kizárt, hogy beleszeressek. A párkapcsolat alapfeltétele a fizikai vonzalom (is).
2022. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Igen volt. Külsőleg egyáltalán nem volt az ideálom, de a belsője csodálatos volt számomra. Ódzkodtam, de nem adta föl. A külső változik, de a belső nem akkora szinten. Beleszerettem. Ma házasok vagyunk, s boldog szülők. Nem bánok semmit.

Előtte az ideáljaimmal voltam, de sokat csalódtam a belsőjükben.

2022. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt.
2022. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk javítom. Olyan nem volt, hogy egyáltalán nem tetszett, olyan viszont igen, hogy nem volt az esetem, de volt a külsejében, ami megfogott, plusz a belső értékei...
2022. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. De nem tartott sokáig csak 1,5 évig húztuk kb együtt. Az elején se volt vonzalom na a végére még úgyse… Nagyon sajnáltam, de az utolsó pár hónapban már a puszitól is undorodtam, szakítanom kellett. Fájt, és jó ideig nem is kellett senki, de ha utólag visszagondolok megkönnyebbültem és életem legjobb döntése volt a szakítás.
2022. nov. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult, bár nem tartott utána sokáig, de nem emiatt.

Olyan is volt hogy nem volt szimpi, de csak mert direkt provokált engem meg a társaságom, amit szó nélkül sem hagytam, szóval kicsit összekaptunk. Képes volt nagyon felidegesíteni, de egyébként az első pillanattól vonzódtam hozzá, és mint később kiderült ő is hozzám, szóval jelenleg is egymást boldogítjuk :D

2022. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Mindig olyan pasijaim voltK,akiert odavannak a nok. 😂😂😂


A gusztustalanok sose lesznek pasi szerepkorben. Bocs.

2022. nov. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Már több mindenkibe estem bele így, de egyiküknek sem kellettem, sad story.
2022. nov. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!