Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, vagy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, vagy a mai tini srácok nagy részének semmi önbizalmuk nincs? 17L

Figyelt kérdés

Sziasztok. :(


Szomorúan tapasztalom, hogy szerintem (de ez csak az én véleményem) a mai tini srácok nagy részének SEMMI, 0 nulla önbizalma van a lányok terén. :( Van 5 barátnőm, mindeggyik tetszik sok-sok fiúnak, mégis, mindössze (!) lánynál lépett a fiú. (A másik két lány lépett a srácnál, míg az utcsó csak, csak és vár...) Én is nagyon tetszem egy srácnak, aki nekem is nagyon, de nagyon bejön. :D De a srác... Egyszerűen NEM képes elhívni engem sehová vagy ilyesmi... :( Bókolgat, udvarol stb, ami persze hogy jól esik, de nem hiszem hogy olyan nagy tragédia lenne elhívni engem. (A fiú elmondta egy lány ismerősömnek hogy mennyire tetszem neki és szívesen elmenne velem...) Kérdésem, hogy akkor mire vár, miért nem hív el??? Ez nem az ő dolga lenne??? Miért ilyen KICSI az önbizalmatok, srácok... :,( Ilyen hizzállással nem fogtok tudni csajozni, de még barátnőtök sem lesz... És arra meg ne várjatok, hogy a lány lép helyettetek, mert NEM fog!


2010. szept. 28. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert a lányok ha egy fiút visszautasítanak, úgy teszik, hogy lealázzák. így persze, hogy többet nem nagyon mer kezdeményezni a srác.
2010. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát a mai lányoknál kezdeményezne.. 10 lányból 1 esetleg normális.
2010. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Emancipáció: te is elhívhatod.
2010. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én bárkihez odamegyek, de van egy lány akivel egy suliba járok és iszonyatosan tetszik:) ha meglátom 5x annyira ver a szívem mint alapjáraton,de mégis odamentem hozzá. de sajnos nem kiváncsi rám.. pedig előzőleg nem ez látszott rajta:(
2010. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Ti miattatok, a mai lányok viselkedése miatt van ez. Ennyi
2010. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, de látta a helyesírásod és ezért meggondolta magát.
2010. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

19:46-nál a pont. Még ha nem is ti személyesen, a nagyátlag sokat nyom a latba. Valahogy éreztessétek velük, hogy megéri lépniük, és ezután a világért se alázzátok meg, hagyjátok el hülye okok miatt, csaljátok meg, meg satöbbi őket, mert onnantól ti is részei lesztek az ezt kiváltó oknak!


19:48

Mi bajod ezzel a helyesírással? Imádom, amikor valaki talál egy vesszőhibát, és elkezd flegmázni...

2010. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az a bizonytalanság hogy a csajok semmi féle képpen nem jelzik egs srácnak hogy ha tetsziki nekik az a adott srác akkor a pasi úgy gondolja hogy ááá semmil esélye egy ilne jó csajnál vagy ááá biztos van pasija egy ilyen jó csajnak
2010. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát a fiúknak nem hogy próbálkozni de még közlekedi se lehet mert hiába jó ruha jó test ha nem jó képű vagy akármi úgyis bele kötnek a csajok elég pusztán elmenni előtük és már be is szolnak ,

de még a ronda csajok is

2010. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ameoland ***** válasza:
Ha már a nők is ugyanazon jogokkal vannak felruházva mint a férfiak,akkor ne kéressék magukat,ez nem a középkor,a hercegnők,a sárkányok,és a szőke lovagok ideje.Valamit-valamiért.
2010. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!