Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok pedig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok pedig csak barátok vagyunk, veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem értem magam, nem vagyok féltékeny típus, ha van egy pasim nem érdekel hogy hol jár, hány lány barátja van. De viszont van egy barátnőm akinek ugyan nem mondom soha, de majd felrobbanok ha pasikról beszél vagy más barátaival van és nem velem. Egyszerűen zavar ha jól érzi magát nélkülem. Miért lehet ez? Féltékeny vagyok, de miért csak rá? Ez normális? Mással volt már ilyesmi?
2010. szept. 27. 22:13
 1/6 Moszuke ***** válasza:
ja kis koromba én is "féltékeny" voltam egy barátomra. hát nincs rá okod. egy embernek sok haverja lehet, de barátból csak néhány. majd kinövöd
2010. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

normális válaszokat kérnék ha lehet, engem nagyon zavar ez a dolog de nem tudom mit tehetnék és nem tudom miért van.

és nem növöm ki, nem vagyok már gyerek.

2010. szept. 27. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az elozo is normalis volt.. Sehol nem emlitetted a korod, jogosan gondolhatta,h 12-13 eves v, azok gondolkodnak igy.
2010. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Moszuke ***** válasza:

fiatalabb koromban én is "féltékeny" voltam egy barátomra. de nincs rá okod. egy embernek sok haverja lehet, de barátja kevés.


mivel velem is megesett szerintem normális. és mért csak rá? mert őt tartod valószínűleg annyira közeli barátnak hogy félted hogy elveszted a barátságát. talán nem érzed úgy hogy ő neki is te vagy az igaz barátja. én annó így éreztem, magamból indulok ki. de a vége az lett hogy a barátból haver lett.. a régi szép emlékek maradtak, de a barátság megkopott. sajnos.



(így jobb?)

2010. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány éves vagy? :)

Velem is kb ez van és én sem értem.

2010. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a)leszbikus vagy, csak még nem jöttél rá

b)nincs több barátod, és félted, hogy valakivel jobban fogja magát érezni, te pedig elveszíted

2010. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!