Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb lánynak lenni mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb lánynak lenni mint fiúnak?

Figyelt kérdés
(\'csak lányoknak!\')
2008. dec. 23. 18:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A nők többet szenvednek, mint a férfiak sajnos.

Viszont a legcsodálatosabb dolog, ami velünk nőkkel megtörténhet :életet adni egy gyermeknek.

A férfiaknak ez sohasem adatik meg /persze ha nem operáltatja át magát/

2008. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem lánynak lenni sokkal rosszabb. Legalábbis számomra...Menzeszkor vajúdási fájdalmak, stb...aztán amikor elveszted a szüzességed az sem bizto0s, hogy kellemes, aztán szülés sem egy sima ügy de persze olyankor nem erre gondolsz de akkor is valljuk be hogy szar! És engem nem elégít ki az, hogy jajdejó felvehetek szoknyát is meg sminkelhetek, mert ez a mai világban a "férfiaknak" is megengedett...Aztán mért jó az, hogy állandóan mindenhol szőrtelenítenünk kell?? Egy pasit nem hinném hogy megszólnálak, mert szőrös a lába, na de egy nőt? És akkor ugye kiharcoltuk, hogy dolgozhassunk, de ettől még ugyanúgy nevelni kell a gyereket, meg főzni kell a vacsorát, meg takarítani kell a házat. Ezeket egy pasi nem nagyon teszi meg, ráadásul egyéb női bajai sincsenek:P Ennyit erről.
2008. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
teljeseb egyet ertek az utolsoval...
2008. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Micsoda növendékfeministák vannak itt (:

Én szeretek nő lenni. Jó találni egy férfit, aki olyan igazi.. Lehet vele lelkizni bármit.. Aztán ott van a többszörös orgazmus, ami például nagyon jó tud lenni. Vagy a gyerekszülés. Bár még nem szültem, de úgy érzem, életem egyik legnagyobb élménye lesz. Már nagyon várom ((: Meg aztán az ilyen apróságok, hogy előre engednek ajtónál, lépcsőn.. Zebrán átengednek. Szerintem bőven elég ez, hogy jobb legyen nőnek születni. A menstruációs fájdalmak, a szülés és a szüzzesség elvesztésének fájdalma semmi (:

Szvsz ^^

2008. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Viszont a legcsodálatosabb dolog, ami velünk nőkkel megtörténhet :életet adni egy gyermeknek."


Ne felejtsük el, hogyha nincs ott a férfi, akkor gyerek sem lesz...:)

2008. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egy nő ugyanolyan boldog életet tud élni, mint egy férfi.

A gyermek nem jönne létre apa nélkül, és ezért az apáknak is nagyon jó érzés lehet az tudó megszületése.

A férfi néha besegíthet a házimunkában.

A szülés fájdalmait lehet csökkenteni. Biztos fáj, de nem mindegy, hogy nagyon, vagy csak egy kicsit.

A menstruációt lehet szabályozni.

A többszörös orgazmust férfiak is ugyanúgy elérhetik.

És mind a két nem lehet nagyon szerelmes.

2008. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért jobb lánynak lenni, mert így hordhatok szoknyát nyáron, amikor 40 fok van és nadrágban megsülnék, és felvehetek bármikor rózsaszínt, anélkül, hogy csúnyán néznének rám, nem ciki, ha ha sírok mások előtt, és nem utolsósorban, nyugodtan megnézhetem a helyes fiúkat és akár ismerkedhetek is velük :)
2012. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezért :) Meg mindig fogdoshatod a cicidet :)
2018. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

[link]


lemaradt a link :)

2018. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!