Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jobb lánynak lenni mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb lánynak lenni mint fiúnak?

Figyelt kérdés
(\'csak lányoknak!\')
2008. dec. 23. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem jobb.
2008. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Mert: sminkelhetsz, sírhatsz (senki nem fog megszólni érte),lehet többszörös orgazmusod :-), vehetsz fel szoknyát és nadrágot egyaránt, lehetsz gyenge- a pasik majd megvédenek. Most ennyi jutott eszembe.


De pár dolog miatt jobb lehet fiúnak lenni:

Pl. nincs menses, nem eshetsz teherbe, senki nem várja el hogy rendben tartsd a dolgaidat :-) Üdv, R.

2008. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Pont tegnap mondta a abarátom, hogy a mensi miatt örül hogy ő fiú
2008. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem jobb lánynak lenni. Igaz nincs mit tenni azellen, hogy minek születtünk, de mindamellett, hogy egy lány sírhat, sminkelhet, lehet gyenge, aggódnia kell a menses miatt, bármikor teherbe eshet, ha nem vigyáznak, szüzesség elvesztése fájdalmasabb, ha anya lesz majd, a szülés sem valami kellemes...Szóval van jó oldala is, de van rossz oldala annak, hogy valaki lány. (Természetesen annak is van rossz és jó oldala, ha valaki fiú.)
2008. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
többszörös orgazmus, hogy én soha nem fizetek sem az étteremben sem bármilyen szórakozóhelyen, hogy nő révén mindig elsőbbséget élvezek a férfiakkal szemben, stb..
2008. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mert jobb csajnak lenni, mint pasinak és kész!!

Aki nem szeret nő lenni, az átoperáltatja magát fiúnak xD <--hát vannak ilyenek...

Giselle

2008. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
59%

Nagyon sokban szerintem jobb, bár még nem próbáltam fiú lenni! Először is gyermeknek adhatsz életet, amit a fiúk nem tudnak. Sajnos a mai lányok ezzel nem élnek. (33/lány vagyok)Nem elhanyagolható a többszörös orgazmus sem, bár nekem csak kétszer volt eddig. A mostani társadalmi elvárásoknak jobban meg tudnak felelni a nők:

"Mindig csinosan öltözködj, szépen sminkeld magad és kedvesen mosolyogj!" A ruházatban is sokkal változatosabb a női, mint a fiúké. Ha kedvem támad nadrág helyett szoknyát veszek fel, ha másra van kedvem, akkor pedig egy farmernadrágot. Sokkal olcsóbbak a női ruhák, csak össze kell hasonlítani a férfiakéval. Egyre több munkahelyen előnybe részesítik a nőket, persze ha nem szeretnél gyereket és a kevesebbel is beéred. A nők jobban viselik a lelki megrázkódtatásokat, viszont jobban is sírnak. Ez szükséges ahhoz, hogy felengedjek.

A nők mindig ápoltabbak, többet adnak magukra, ellenben a férfiakkal, akik sokszor csak hetente kétszer vagy háromszor fürdenek és legtöbbször büdösek. Fogat is max. egyszer mossnak és sokszor érzem, hogy büdös a szájuk. (Persze tiszetlet a kivételnek!)

Végül csak annyit: Most már a mai társadalom nagyobb értéknek tekinti a nőt, mint a férfit. Köszönhetjük ezt a feminizmusnak. :)Zsu

2008. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én azért szeretek lány lenni,mert a nőket előbb átengedik a zebrán,fellehet csinosan öltözni,lehet érzelmeskedni..stb stb:-) én szeretek nő lenni a menstruáció meg a többi kellemetlenség ellenére is! Ja és szerintem egy csunyábbacska lányból is lehet bombanőt csinálni,kis smink kis ez az:)ja és a nőkkel tapasztalatom szerint kedvesebbek a szórakozóhelyeken,étteremben,stb :D udvariasak veled,a buszon átadják a helyet (ha öreg nő vagy akkor az esélyed erre megtizszereződik:D)
2008. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Akár hiszitek, akár nem, a többszörös orgazmus nem csak a nők privilégiuma!
2008. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azért jobb lánynak lenni, mert nem lehet annál szebb érzés, miután kinkeserves kínok köztmegszülöd a gyermeked és utána a karodba adják. Én még nem éltem át, de talán majd egyszer... NAGYON SZERETNÉM!!!!

Bár már elmúltam 16 és még nem volt barátom :(

Ezenkívül öltözkdés, nem kell mindig azt mutatnod, hogy milyen erős vagy(érzelmileg, testileg), mindig előre engednek a buszon XD

2008. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!