Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, a csendes csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a csendes csajokat miért nem szolitjátok le soha?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is csendesnek tűnő lány vagyok. Nemrég megszületett az elméletem: nyilván azért, mert félnek, hogy nem szólalnánk meg, nem reagálnánk semmit. Vagy velem van a gond és ijesztő vagyok. :)
2010. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 nielindi ***** válasza:
kisugárzás kérdése.
2010. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én csak a csendeseknél próbálkozok:D
2010. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én a hangosaknál sem próbálkozok,ők szoktak hozzám jönni:)
2010. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Én is csendes vok de én fiú és nemtom miért lehet =)

16/f

2010. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én már szólítottam le csendes lányt de nem sokáig jutottunk egy-két mondatnál :) Azért aranyos volt
2010. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én nem vagyok olyan csaj, hogyha elkezdenek velem besz.-ni, akkor meg sem szólalok...hanem 1re jobban megnyilok az illető előtt...meg am. a haverjaimmal vagyok 1ütt, akkor rám sem lehet ismerni, mert akkor elég nagy a szám :)
2010. szept. 27. 18:17
 8/15 Kamuuu ***** válasza:
Mert honnan tudjam h csendes... ezt hogy érted?:D
2010. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Moszuke ***** válasza:

azért mert egy csendes lánnyal nem lehet beszélni ergo unalmas.

tisztelet a kivételnek.. ha van ilyen

2010. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én ilyet is, olyat is le szoktam szólítani. Szórakozóhelyen, buszmegállóban, vagy akár a metrón, vagy az utcán.


A tekintetük, mozdulataik és a mimika rengeteget elárul kapásból egy emberről. 50-100 csajból 1-et szólítok le és mindenféle van közöttük.


Sokat mászkálok a városban. Melóhely-suli-haverok-csajok-bulik-stb... nyitott szemmel járok, így naponta kb. 100 (korombeli) csajt látok. 1-1 csajt leszólítok naponta és beszélgetek vele, esetleg ha szimpatikusabb, akkor meg is hívom valamire és/vagy a telefonszámát is elkérem.

Ha nagyon szimpatikus, akkor később őt hívom fel, nem pedig egy másikat.


De van olyan, hogy meglátok egyszer-egyszer egy csajt és egyből tudom a tekintetéből, hogy ő már majdnem nyert. Az ilyennek általában vagy van pasija, vagy qrva messze lakik :-D. Vagy most ért véget egy hosszú kapcsolata és még olyan jó neki bánkódni és szarul érezni magát, hogy egy ideig még akarja folytatni a dolgot...

2010. szept. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!