Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam egy "senkinek"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam egy "senkinek"?

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet,hogy ahol lakom,itt van egy elég nagy haveri társaság,akik mindig összejárnak,meg minden,és én nem tartozom bele,ami zavar részben.Sokszor látom őket is,meg csak úgy a mai tiniket,akik cigiznek,isznak,arról dumálnak hogy ki milyen részeg volt a hétvégén,meg hogy hány pasival/csajjal smárolt.Én ilyenkor egy senkinek érzem magam,mert csak pár barátom,nem voltam még soha részeg,nem bagózok.Inkább visszahúzodó,félénk vagyok,de szeretnék népszerű is lenni,vagyis igazából nem tudom,hogy melyik a jobb.Folyton másokhoz méregetem magam,ezért érzem ezt:SMeg úgy egyébként a mai világban csak az számít "jó arcnak",aki népszerű és menő,nem!?De én nem tudom,hogy tudnék-e ilyen felszínes,nagyszájú lenni.Szeretnék,de mégse.Nem értem magamat:(

16/L


2010. szept. 27. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
én végig buliztam cigiztem a tinikoromat, ej be jó volt.
2010. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:

fhu bazz..


kérdem én: tényleg ezek közé akarsz tartozni? csak ilyen fiatalok léteznek manapság?

nem hiszem el hogy a környéken, suliba akárhol nincs hasonló visszafogott/ "jó nevelésű" ember.


nálunk 16körül, középsuliba nem csak a bebaszás és egymással való smárolás volt a téma(bár fiú osztályba érdekes lett volna)

főként a:

pia/partik

nők

család

gyúrás

számítógépezés

sport

tanulás

egymás szivatása


és annak idején az osztály volt 32fős. és ebből 5-10beszélt a sportról, 5-10 a pia, nők, 3-4 a gépezésről, (volt aki több kategóriába is sorolható volt)


találd meg te is a helyed, és ne akarj oda tartozni ahova nem vagy való.

2010. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Holdtündér ***** válasza:
100%

Csak az első pár sort olvastam el, de a lényeget értem én.

Nem vagy senki, sőt! A te korodban én sem ittam, cigiztem. 19 évesen rúgtam be először és akkor is kezdtem el cigizni.

Az meg tök szégyen szerintem ha egy nő azzal kérkedik hogy mennyit ivott a hétvégi buli alkalmával és hogy azt se tudta hol van. Azért ez pfejjj.

Na de tényleg ne foglalkozz velük, te nem vagy odavaló.

2010. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nyugodj meg!igazából nem az a nagy arc aki piál és összevissza szív mindent ami a kezébe kerül.Ez csak egy maszk.Te önmagadat adod, és ez nagy szó ebben a mai világban..Ami igazán fontos az életben, az nem a csillogás és pénz vagy a cigi és hasonlók.
2010. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én se cigizek, nem iszom és mégis tök jól el vagyok.

nem érdekel különösebben mások véleménye. nekem tetszik és kész. akiknek adok a véleményére azok a barátaim. nekem sincs sok, de azok igaziak :)

nem járok discoba meg ilyen helyekre, és mégis tök jól el vagyok :)

pasim se volt, pedig azt szeretnék, de mind1. mondjuk nálunk állandó téma a pasik, de szerintem ez belefér :)

15/L

2010. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fülünyúl ***** válasza:

Hát te hülye vagy kedves kérdező.

Nem cigizel, nem iszol, nem henteregsz minden szembejövő pasival. Még pár év, és tényleg eladósorba kerültök, ott te leszel a nyerő. Sokkal előbb lesz normális, rendes pasid, férjed stb. mint a többi alkoholista, bagótól ráncos bőrű és sárga fogú k*rva barátnőidnek.

Egy tanácsom van csupán: sz@rd le őket és maradj ilyen!

2010. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért mert nem mész hétvégénkét partyzni nem leszel senki. Most hogy állandó barátnőm van (már másfél éve) én se járok sehova hétvégénként, mégse érzem magam kívülállónak. Keress valami hobbit, és akkor arról tudsz beszélni(azért ne kockulj, az nem használ, inkább járj kondizni, az sosem árt;)).

A bagót meg a továbbiakban se nagyon kezd el, nincs értelme (ha nagyon füstölni akarsz akkor inkább vízipipa, abban kevesebb a kátrány, meg nem alakít ki olyan könnyen függőséget) és nehéz leszokni róla.

2010. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne akarj az ilyenekre hasonlítani, örülj inkább annak, hogy te "normális" vagy :)

Az egyik osztálytársam múlthéten jó hangosan elmesélte a többi p*csa osztálytársunknak, hogy a legutóbbi bulin hogy részegedett le és hányta össze magát. Odafordultam hozzá és közöltem vele, hogy "gratulálok, anyádék büszkék lehetnek rád". Rögtön elhallgatott és már nem is érezte olyan menőnek a dolgot.

Cigizni nem jó, főleg ilyen fiatalon, akárki akármit mond, aki ilyen korban dohányzik az csak azért teszi, mert ettől menőnek érzi magát meg azt hiszi, hogy hű de nagylány/nagyfiú. NEM AZ! A te korodban még alkoholizálni se nagyon kéne. Egy keveset lehet inni, de nem részegnek lenni. Nem menő dolog, ha valaki olyan részeg, hogy aztán másnap meg semmire se emlékszik. Az meg főleg nem, hogy hány csajjal/pasival smárolt.


Én örülök, hogy vannak még ilyen hozzád hasonló értelmes emberek, ne rontsd el magad amiatt, mert ilyen példa van előtted, hidd el, lehet találni értelmes barátokat is :)

18L

2010. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 g.zs. válasza:
Szerintem az ilyenekkel nem kell barátkozni.Nem azért vagány v.ki mert cigizik iszik és drogozik.(mert a pia után az jön ha olyan társaságba keveredsz).Legyél önmagad.Válassz egy sportot amit rendszeresen csinálsz és szereted is,és onnan válassz barátot.
2010. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!