Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na srácok, ehhez mit szóltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na srácok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Szeretek egy férfit (38) már évek óta. Én huszas éveimben járok. Nincs senkije évek óta.


Ezt higgyem is el? Hogyan oldja meg a biológiai dolgokat? Nő nélkül elég gáz lehet. Én nem hiszem el, hogy nincs titokban senkije.


Mindenki úgy tudja, hogy single. Én már 5 éve így ismerem. Állítólag a nagy őt keresi családalapításhoz. Én közeledtem felé, és meglep, hogy azt mondta, nem lehet köztünk semmi. Egy pasi kapna ezen a lehetőségen. Bár ő nem "meghúzom" és menjen a francba típus.


Szeretem, akarom őt egy életre, de akkor nem értem ezt a viselkedést. Szinte hallani sem akar rólam. :( Eleinte pedig közeledett felém. Rájött, hogy nem vagyok alakalmas családalapításra és így ne kellek?


Vagy szerintetek van nője, csak senkinek sem mondja? Én nem értem.


2010. szept. 27. 09:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
bocsi , de nekem is egyből az ugrott be hogy homokos, vagy lehet hogy, fájdalom, de egyszerűen nem jössz be neki , van ilyen ...
2010. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Leszakadhatnánk a homokos-vonalról, nyilvánvalóan nem az.

Figyelj, gyakorlatilag megírtad a választ, keresi a számára tökéletes társat, te tetszettél neki, ezért közeledett feléd, majd miután alaposabban megismert, rájött, hogy nem te vagy az, akit keresgél. Vannak ilyen emberek, akik nem közösülnek fűvel-fával, nem válnak el kétszer-háromszor, nem vállalnak gyereket bárkivel, inkább addig keresnek, amíg biztosak nem lesznek benne, hogy megtalálták azt az egy nőt, akivel együtt akarnak megöregedni. Nah, hát ennyi.

2010. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Megismert? 4 éve volt rá, együtt dolgoztunk, pontosabban 1 helyen. Közeledett, én ezt éreztem is, elkezdtem viszonozni, és bumm, ott a vége. :(
2010. szept. 27. 13:17
 14/19 anonim ***** válasza:

mostmar 5 vagy 7 eve ismered ot ?


s 4 evig munkatarsad



kamu vagy bu-zi

2010. szept. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Mi kamu??


7 éve ismerem. Akkor láttam először. Akkor 4 évig munkatársak voltunk. Nem szerettem azonnal bele, csak később, már 3 éve nem dolgozik velem. Amikor megszerettem, 2 éve volt már a munkatársam, így magyarul 5 éve szeretem.


Na így érted már???

2010. szept. 28. 13:37
 16/19 anonim ***** válasza:

magas mint lonak az abc :))



amugy merek fogadni h nem egy vekonyka csaj vagy ?


igazam van

2010. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ha szerinted 56 kg a 172 cm-el a nem vékonyka kategória, akkor igazad van. :)
2010. szept. 29. 09:36
 18/19 anonim ***** válasza:

172 cm-hez kell az 56 kg. Nem telt, átlagos.

De már írtam korábban: ha kijelentette, hogy nem akarja, hogy köztetek legyen valami, akkor mire számítasz? Vagy esetleg, ha annyira odavagy, akkor próbálkozni kéne...

A kérdésedre, hogy hogyan oldja meg a biológiát: nem minden férfi olyan, hogy csak úgy odaadja magát bárkinek is, még ha tüzeli is belül a vágy.

2010. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kedves 14:46-os!


Reméltem, hogy valaki ezt írja. Köszönöm. Én tudom, hogy ő egy rendes, őszinte ember. A nemet mondásának pedig sejtem az okát, de nem szeretném itt kifejteni, de a lényeg, hogy én vagyok az oka. Elhibáztam :(

2010. szept. 30. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!