Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na srácok, ehhez mit szóltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na srácok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Szeretek egy férfit (38) már évek óta. Én huszas éveimben járok. Nincs senkije évek óta.


Ezt higgyem is el? Hogyan oldja meg a biológiai dolgokat? Nő nélkül elég gáz lehet. Én nem hiszem el, hogy nincs titokban senkije.


Mindenki úgy tudja, hogy single. Én már 5 éve így ismerem. Állítólag a nagy őt keresi családalapításhoz. Én közeledtem felé, és meglep, hogy azt mondta, nem lehet köztünk semmi. Egy pasi kapna ezen a lehetőségen. Bár ő nem "meghúzom" és menjen a francba típus.


Szeretem, akarom őt egy életre, de akkor nem értem ezt a viselkedést. Szinte hallani sem akar rólam. :( Eleinte pedig közeledett felém. Rájött, hogy nem vagyok alakalmas családalapításra és így ne kellek?


Vagy szerintetek van nője, csak senkinek sem mondja? Én nem értem.


2010. szept. 27. 09:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
az h lanya lehetnel es ilyen fiatalt nem akar mert par ev mulva mondod neki h nem eltem ki az eletemet melletted
2010. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De jól tudja, hogy érettebb vagyok jóval a koromnál. Én is családot tervezek stb. Ne diszkózok, soha életemben nem is voltam ilyen helyen, nem is leszek. Dolgozom, mellette tanulok.


Szeretem őt igazán, és nem pasizok. Életemben eddig 1 férfi volt a párom, soha senki mással nem voltam. Ő 5 évig volt mellettem. Ezt az illető úriember is tudja, akkor miért néz gyereknek? :(:((:


És amikor közeledett, ezt nem gondolta végig? :( Csak összezavart mindent bennem és távozik....

2010. szept. 27. 09:22
 3/19 anonim ***** válasza:

Azért néz gyereknek, mert kishíján a gyereke lehetnél a korkülönbség miatt. Majd Te is ennyi idősen a 20 éveseket gyereknek fogod nézni.

A biológiát egyszerűen megoldja, van partnere és kész.

Lehet, hogy közeledett feléd, de egy ép eszű Férfi és nem kezd egy nála sokkal fiatalabb Nővel.

2010. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
lehet homokos:/
2010. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De figyeljetek, a környezete úgy tudja, nincs párja már évek óta. Soha nem láttam (7 éve ismerem) nővel.


Nem homokos,nem mondott volna nekem olyanokat, ha az lenne.


Nem értem. Mi a fenéért közeledik, ha gyereknek tart? :(


16 évvel idősebb, az nem a világ vége, főleg úgy, hogy 20 fölötti vagyok már.

2010. szept. 27. 09:31
 6/19 A kérdező kommentje:
Magyarul, soha nem lesz esélyem, felejtsem el? Teljesen megőrülök tőle. olyan hatással vannak csak a szavai is rám, hogy az hihetetlen.
2010. szept. 27. 09:32
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
attól mert mondott neked ezt-azt attól még lehet homokos
2010. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na ne hülyítsetek.....
2010. szept. 27. 09:43
 9/19 anonim ***** válasza:
lehet meleg,de az is lehet h. annó csak szexre kellettél,de most már inkább családot akar és nem téged szemelt ki.Amúgy én jártam 20 évvel idősebb pasival és semmi baja nem volt.Aki szerelmes annak mindegy akorkülönbség.Amúgy meg nem értem,mert pont te abba korban vagy h. most kell gyereket szűlni, nem pedig 30 felett.Mert a nőknél 28-30 felett már csökkennek az esélyeik, 40 körül már egyéb vizsgálatok is kötelezőek, szóval lehet már nem tetszel neki, vagy mások az elvárásai.
2010. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Komolyan, mit nem értesz? Kijelentette, hogy nem lehet köztetek semmi. Tudod, a hosszú kapcsolat nem csak abból áll, hogy szeretitek egymást, hanem abból is, hogy úgy általában ugyanúgy látjátok a világot. Lehet az nézőpontjából ez nincsen meg.
2010. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!